برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود
میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
نسخه چاپی
میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن میرزایی مدیر واحد فضای سبز شهرداری ورامین از کاشت گل و گیاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو و  ایام فصل بهار خبر داد و گفت : به علت پیک بالای کاری در ایام منتهی به آخر سال درختکاری در سطح شهر … ادامه خواندن میرزایی مدیر فضای سبز : در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن میرزایی مدیر واحد فضای سبز شهرداری ورامین از کاشت گل و گیاه به مناسبت فرا رسیدن سال نو و  ایام فصل بهار خبر داد و گفت : به علت پیک بالای کاری در ایام منتهی به آخر سال درختکاری در سطح شهر ورامین ، در اسفند ماه ، بصورت فشرده در خیابان های اصلی و فرعی شهر انجام شده و برنامه فضای سبز در کاشت تمامی فضاهای قابل کاشت در سطح شهر در حال اقدام است .

وی همچنین افزود : در چند سال گذشته با مدیریت مدبرانه و دلسوزانه مدیر محترم فضای سبز و تلاش تمامی پرسنل این واحد ، از لحاظ تولید انواع گل فصلی به خودکفایی لازم دست پیدا کرده و در تمامی فصول گل کاری به صورت منظم در سطح شهر انجام می شود. به لحاظ تولیدات گل و گیاه ، تولید گل های فصلی مانند بنفشه ، میمون ، گازانیا ، اطلسی ، همیشه بهار ، شب بو ، ترنفل، مینا چمنی ، جعفری ، آهار ، لاله و گل های دائمی مانند رز ، شمعدانی ، پیرکانتا ، شمشاد و زرشکی می باشد.

در ادامه میرزایی بیان داشت : امسال با رویکرد و نظم شهردار محترم جناب آقای مهندس دهقان با ایجاد فضای سبز جدید الاحداث در شهرک فاطمی و شهرک فجر از آن جمله موارد انجام شده است ، البته تجهیز پارک محله ای در سطح شهر نیز صورت گرفته و در حال اتمام است.

مدیر فضای سبز شهرداری ورامین در پایان با اشاره به برنامه واحد فضای سبز در سال ۹۸ تصریح کرد : کاشت درخت به صورت وسیع در سطح شهر آغاز شده و برنامه و رسالت واحد فضای سبز بر اساس حفظ ، نگهداری و اتمام کاشت درختان در تمامی سطح شهر و گسترش فرهنگ ، حفظ و نگهداری فضای سبز شهر ورامین است. در برنامه های بعدی کشت نهال در حاشیه کمربندی شمالی و جنوبی و ایجاد فضای سبز و پارک محله ای در عرصه هایی با کاربری فضای سبز و افزایش سرانه فضای سبز و بهسازی و تجهیز پارک های محله ای سطح شهر ورامین دنبال خواهد شد.