شهرداری ورامین » برای نخستین بار در سطح شهرداری‌های جنوب‌شرق استان تهران : پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان ورامین امکان‌پذیر شد برای نخستین بار در سطح شهرداری‌های جنوب‌شرق استان تهران : پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان ورامین امکان‌پذیر شد – شهرداری ورامین
برای نخستین بار در سطح شهرداری‌های جنوب‌شرق استان تهران : پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان ورامین امکان‌پذیر شد
۲۴ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
برای نخستین بار در سطح شهرداری‌های جنوب‌شرق استان تهران : پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان ورامین امکان‌پذیر شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، یاسر هادی‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران جنوب تهران اظهار داشت: بنا به تأکید علی حیدریان، شهردار ورامین و در راستای حرکت به سوی شهر الکترونیک و سهولت در پرداخت عوارض شهرداری، برای نخستین بار در سطح شهرداری‌های جنوب‌شرق استان تهران، امکان پرداخت الکترونیکی قبوض عوارض نوسازی شهروندان منطقه یک شهرداری ورامین امکان‌پذیر شد.

وی گفت: مزایای این طرح که برای نخستین مرحله به دلیل خدمت‌رسانی شایسته به شهروندان در منطقه یک شهرداری اجرایی می‌شود، «صرفه‌جویی در زمان و هزینه و کاهش مراجعات اداری، افزایش بازدهی و سرعت در عملکرد» است.

معاون اداری و مالی شهردار ورامین ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت کلیه درگاه‌های بانک ملی ایران و یا عابر بانک‌های ملی و با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت مندرج در قبوض عوارض نوسازی، نسبت به پرداخت الکترونیکی این قبوض، اقدام کنند.

وی تأکید کرد: شهروندان ورامینی که در مهر ماه سال جاری نسبت به پرداخت این قبوض اقدام کنند، از تخفیف ۲۵ درصدی عوارض خدمات فیش نوسازی بهره‌مند می‌شوند.

هادی‌زاده خاطرنشان کرد: شهروندان گرامی که نسبت به عدد متراژ و یا نوع کاربری مندرج در فیش عوارض خود معترض هستند، می‌توانند به واحد نوسازی شهرداری منطقه یک مراجعه کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم با پرداخت به موقع عوارض از طرف شهروندان گرامی، بتوانیم خدمات ارزنده‌ای در زمینه عمران و آبادی شهر داشته باشیم.