پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد .
نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد .
۱۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد .
با مشارکت معاونت اجتماعی ناجا ، اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین و بسیج ادارات شهرستان ، نشست تخصصی بررسی چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم در نمازخانه شهرداری برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن ممیزی گفت: بنا به ضرورت آشنایی مدیران و کارکنان شهرداری با خطرات و آسیب های ماهواره ،  روز یکشنبه مورخ سیزدهم تیرماه ۱۳۹۵ نشستی با همین موضوع و با سخنرانی سرگرد مهدی شیرمحمدی مدرس دانشگاه و مدیر اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در نمازخانه شهرداری ورامین برگزار شد .

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : در این نشست که سرهنگ سلیمی معاون اجتماعی نیروی انتظامی شرق استان ، سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان و همچنین جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری حضور داشتند آسیب ها و خطرات استفاده از ماهواره و همچنین دغدغه های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در این خصوص به طور کامل برای حاضران تشریح شد .

ممیزی ادامه داد : در این مراسم به جهت تاثیرگزاری مناسب و شایسته، از تجهیزات روز “فایل آموزشی مصور پاورپوینت و پخش کلیپ تصویری” با موضوع مرتبط  استفاده شد .

لینک خبر در خبرگزاری فارس

11 111 1111 11111.1 11111 111111