شهرداری ورامین » نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد . نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد . – شهرداری ورامین
نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد .
۱۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
نشست بررسی ((چالشها و تهدیدات ماهواره با رویکرد جنگ نرم )) در شهرداری ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن ممیزی گفت: بنا به ضرورت آشنایی مدیران و کارکنان شهرداری با خطرات و آسیب های ماهواره ،  روز یکشنبه مورخ سیزدهم تیرماه ۱۳۹۵ نشستی با همین موضوع و با سخنرانی سرگرد مهدی شیرمحمدی مدرس دانشگاه و مدیر اجتماعی فرماندهی نیروی انتظامی شرق استان تهران در نمازخانه شهرداری ورامین برگزار شد .

رئیس اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین افزود : در این نشست که سرهنگ سلیمی معاون اجتماعی نیروی انتظامی شرق استان ، سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان و همچنین جمعی از مدیران و کارکنان شهرداری حضور داشتند آسیب ها و خطرات استفاده از ماهواره و همچنین دغدغه های مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) در این خصوص به طور کامل برای حاضران تشریح شد .

ممیزی ادامه داد : در این مراسم به جهت تاثیرگزاری مناسب و شایسته، از تجهیزات روز “فایل آموزشی مصور پاورپوینت و پخش کلیپ تصویری” با موضوع مرتبط  استفاده شد .

لینک خبر در خبرگزاری فارس

11 111 1111 11111.1 11111 111111