پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
۲۳ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
همزمان با هفته عفاف و حجاب و به همت پایگاه بسیج شهید تاجیک شهرداری ورامین، نشست حجاب و عفاف در نمازخانه شهرداری ورامین برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این نشست که با حضور ولی اله سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان، محمد علی اولادی مسئول امور ایثارگران و پایگاه بسیج شهید تاجیک شهرداری و همچنین علی جعفری و سید سعید هاشمی از اداره روابط عمومی شهرداری برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین فاطمی منش کارشناس و مجری صدا و سیما به سخنرانی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه پرداخت.

وی در این نشست که با استفاده از ابزار روز ” کلیپ های آموزشی و ویدئو پروژکتور ” همراه بود، ضمن بیان تعاریف و نگاه مکاتب و فرهنگ های مختلف در خصوص شخصیت زن که اغلب با نگاه مادی و جسمانی همراه بود، گفت: دین مبین اسلام برخلاف نگاه غرب و مکاتب مادی گرایانه در خصوص شخصیت زن، زن را محور ایجاد آرامش و تربیت صحیح  فرزندان خانواده معرفی می کند.  
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی منش ادامه داد: رسالت اول زن در جامعه همسرداری، تربیت فرزندانی دیندار و مومن و همچنین حضور با صلابت و عزتمندانه در فعالیتهای اجتماعی می باشد.
99999999 999999999