ملاقات عمومی شهردار ورامین با شهروندان برگزار شد
تقدیر از شهردار ورامین به عنوان “ خیر امنیت ساز برتر “
نصب پایه چراغ های دکوراتیو کم مصرف در بلوار رسالت توسط شهرداری ورامین
آمادگی حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ورامین در آستانه فصل پاییز
آگهی تجدید مناقصه عمومی
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
۲۳ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
نشست حجاب و عفاف در شهرداری ورامین برگزار شد
همزمان با هفته عفاف و حجاب و به همت پایگاه بسیج شهید تاجیک شهرداری ورامین، نشست حجاب و عفاف در نمازخانه شهرداری ورامین برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این نشست که با حضور ولی اله سراقی فرمانده بسیج ادارات شهرستان، محمد علی اولادی مسئول امور ایثارگران و پایگاه بسیج شهید تاجیک شهرداری و همچنین علی جعفری و سید سعید هاشمی از اداره روابط عمومی شهرداری برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین فاطمی منش کارشناس و مجری صدا و سیما به سخنرانی در خصوص اهمیت عفاف و حجاب در جامعه پرداخت.

وی در این نشست که با استفاده از ابزار روز ” کلیپ های آموزشی و ویدئو پروژکتور ” همراه بود، ضمن بیان تعاریف و نگاه مکاتب و فرهنگ های مختلف در خصوص شخصیت زن که اغلب با نگاه مادی و جسمانی همراه بود، گفت: دین مبین اسلام برخلاف نگاه غرب و مکاتب مادی گرایانه در خصوص شخصیت زن، زن را محور ایجاد آرامش و تربیت صحیح  فرزندان خانواده معرفی می کند.  
حجت الاسلام والمسلمین فاطمی منش ادامه داد: رسالت اول زن در جامعه همسرداری، تربیت فرزندانی دیندار و مومن و همچنین حضور با صلابت و عزتمندانه در فعالیتهای اجتماعی می باشد.
99999999 999999999