۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 4522
  • ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :

نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در شهرداری ورامین

رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ورامین از نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در ساختمان مرکزی و مناطق دوگانه شهرداری خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن ممیزی گفت : به‌منظور تحقق بند ۲۱ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری‌(مدظله‌العالی) مبنی بر نهادینه‌سازی وجدان‌کاری، انضباط ‌اجتماعی، فرهنگ خودکنترلی، امانت‌داری، صرفه‌جویی، ساده‌زیستی و حفظ‌ بیت‌المال و همچنین در اجرای طرح ارتقاء فرهنگ و سلامت اداری، منشور اخلاقی و اداری شهرداری‌ها که توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها تدوین شده در ساختمان شهرداری مرکز و مناطق یک و دو شهرداری ورامین نصب شد .
رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ورامین افزود : منشور اخلاقی سندی حاوی معیارهای اخلاقی ـ ارزشی است که برای ایجاد هماهنگی و وحدت رویه و روش در بین مدیران و کارکنان یک سازمان تدوین می‌شود و راهنمای عمل آنان در مسیر خدمتشان است.
در ادامه اظهار کرد : در تدوین منشور اخلاقی و اداری ، پیام های اخلاقی و ارزشهایی را که در تحقق ماموریت شهرداری موردنیاز هستند ، شناسایی و از میان آنان ارزش های اخلاقی و رفتارهای کلیدی که در شهرداری از بالاترین اولویت برخوردار بوده‌اند، گردآوری شده است.
وی افزود : اصول حاکم در تهیه این منشور ” اصل برابری ، اصل حاکمیت قانون و مناسبات اداری، اصل شهروندمداری، اصل احترام و اعتماد، اصل شفافیت، اصل پاسخگویی، اصل عدم سوء استفاده از موقعیت شغلی، اصل تعهد و وفاداری، و اصل بکارگیری مهارت و تخصص لحاظ شده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*