طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در شهرداری ورامین
نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در شهرداری ورامین
۰۱ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در شهرداری ورامین
رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ورامین از نصب تابلوی منشور اخلاقی و اداری در ساختمان مرکزی و مناطق دوگانه شهرداری خبر داد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محسن ممیزی گفت : به‌منظور تحقق بند ۲۱ سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری‌(مدظله‌العالی) مبنی بر نهادینه‌سازی وجدان‌کاری، انضباط ‌اجتماعی، فرهنگ خودکنترلی، امانت‌داری، صرفه‌جویی، ساده‌زیستی و حفظ‌ بیت‌المال و همچنین در اجرای طرح ارتقاء فرهنگ و سلامت اداری، منشور اخلاقی و اداری شهرداری‌ها که توسط دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها تدوین شده در ساختمان شهرداری مرکز و مناطق یک و دو شهرداری ورامین نصب شد .
رئیس اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ورامین افزود : منشور اخلاقی سندی حاوی معیارهای اخلاقی ـ ارزشی است که برای ایجاد هماهنگی و وحدت رویه و روش در بین مدیران و کارکنان یک سازمان تدوین می‌شود و راهنمای عمل آنان در مسیر خدمتشان است.
در ادامه اظهار کرد : در تدوین منشور اخلاقی و اداری ، پیام های اخلاقی و ارزشهایی را که در تحقق ماموریت شهرداری موردنیاز هستند ، شناسایی و از میان آنان ارزش های اخلاقی و رفتارهای کلیدی که در شهرداری از بالاترین اولویت برخوردار بوده‌اند، گردآوری شده است.
وی افزود : اصول حاکم در تهیه این منشور ” اصل برابری ، اصل حاکمیت قانون و مناسبات اداری، اصل شهروندمداری، اصل احترام و اعتماد، اصل شفافیت، اصل پاسخگویی، اصل عدم سوء استفاده از موقعیت شغلی، اصل تعهد و وفاداری، و اصل بکارگیری مهارت و تخصص لحاظ شده است.