تجلیل و تبریک شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر ورامین به مناسبت روز زن
حضور فعال شهردار ، اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری ورامین در راهپیمایی ۲۲ بهمن
شهردار ورامین از افتتاح پروژه بهسازی اطراف مسجد جامع شهر ورامین خبر داد
انتصاب سرپرست منطقه یک و سازمان پسماند شهرداری ورامین
شهردار ورامین از اجرای فاز سوم کمربندی خلیج فارس خبر داد
نصب تابلو جاذبه های گردشگری در واحدهای اداری شهرداری ورامین
نصب تابلو جاذبه های گردشگری در واحدهای اداری شهرداری ورامین
۲۳ دی ۱۳۹۶
نسخه چاپی
نصب تابلو جاذبه های گردشگری در واحدهای اداری شهرداری ورامین
علی عباسی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت: در راستای معرفی بخش هایی از تاریخ و فرهنگ کهن ورامین ، ۵۰ تابلو از جاذبه های گردشگری دشت ورامین در واحدهای اداری شهرداری ورامین نصب شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین علی عباسی معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین گفت:در راستای معرفی بخش هایی از تاریخ و فرهنگ کهن ورامین ، ۵۰ تابلو از جاذبه های گردشگری دشت ورامین در واحدهای اداری شهرداری ورامین نصب شد.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین با اظهار این خبر گفت : ورامین قدمتی به درازای تاریخ ایران دارد و به جاست که با معرفی ، این تاریخ کهن را به نسل بعدی انتقال دهیم.

علی عباسی خاطرنشان کرد: در همین راستا به همت مرکز ورامین شناسی حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی ، ۵۰ تابلو به صورت تخته شاسی از تصاویر جاذبه های گردشگری ورامین تهیه و در برخی واحد های اداری ساختمان مرکزی ، دفاتر مدیران مناطق، مدیران عامل سازمانها و … شهرداری ورامین نصب شد.

وی درباره موضوعات این تابلو ها افزود :  تصاویر انتخاب شده از مجموعه آثار محمدرضا تاجیک مسئول مرکز ورامین شناسی و شامل جاذبه های گردشگری شهرستان ورامین از جمله بناهای تاریخی و مذهبی ، جاذبه های طبیعت گردی ، هنر و هنرمندان صنایع دستی و زندگی عشایر منطقه می باشد