۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » گزارش خبری » همایش و مراسم ها » وسط
  • شناسه : 13246
  • ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۹:۱۲
  • 67 بازدید
  • ارسال توسط :
نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین افتتاح شد

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین در آستانه دهه مبارک فجر همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرداری مرکز افتتاح شد.   به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین ، روز پنجشنبه با حضور مهندس دهقان شهردار ورامین ، مهندس کاغذلو فرماندار […]

نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین در آستانه دهه مبارک فجر همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در شهرداری مرکز افتتاح شد.

 

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین ، روز پنجشنبه با حضور مهندس دهقان شهردار ورامین ، مهندس کاغذلو فرماندار ورامین ، حجه الاسلام دکتر محمودی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران و مسئولان محلی افتتاح شد، در این نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین و حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، آموزش و پرورش، و بخش های فرهنگی روستایی و عشایری در قالب پوستر، هنرهای تجسمی، ماکت، صنایع دستی و موفقیت های ورزشی بازگشایی شده و در معرض دید عموم قرار دارد.

در ابتدای مراسم مهندس دهقان شهردار ورامین ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان گفت :تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی برای جوانان کشور ضروری است. اگر انقلاب بخواهد فقط یکی از هزاران دستاوردهایش را بگوید ، روشن شدن حقیقت اسلام در ایران بود که فقط همین یک حجت کافی است که حقانیت انقلاب اسلامی را نشان می دهد و وظیفه همه مسئولین است که نسل جوان را با معارف و دستاوردهای انقلاب اسلامی آشنا کند و آنان را با فضیلت انقلاب و نظام پیوند دهند.

وی در ادامه اظهار داشت : نزدیک به چهل پروژه برزگ و کوچک در موضوعات مختلف خدمات شهری در محلات سطح شهر ورامین و خیرآباد است ، پروژه ۳۰ متری قائم (عج) با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان ، میدان الغدیر در ابتدای روستای کلاته را به کاظم آباد و صادقعلی متصل می کند ، که با اجرای این پروژه و بازگشایی ۳۰ متری کهنه گل ، بیش از ۳۵ درصد از حجم ترافیک داخل شهر کاسته خواهد شد.

در پایان شهردار ورامین تصریح کرد :حدود ده پارک محله ای و زمین چمن مصنوعی در ایام دهه مبارک فجر افتتاح خواهد شد ، که امیدواریم در چلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بتوانیم خدمات شایانی به مردم شهید پرور دیار پانزده خرداد ارائه دهیم.
در ادامه این مراسم رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران به ایراد سخن پرداخت و  بیان داشت : نظام مقدس جمهوری اسلامی در مواجهه با جنگی تمام عیار در عرصه های اقتصادی و فرهنگی با استکبار جهانی به سر می برد که می توان با بیان توانمندی های نظام و دستاوردهایی که پیروزی انقلاب اسلامی به همراه داشته ، امید را به جامعه تزریق کرده و توطئه دشمنان را خنثی نمود.
وی تأکید کرد : ایام الله دهه فجر فرصت مناسبی است که در آن توانمندی ها و دستاوردهای نظام برای مردم بازگو شود تا مردم بیش از گذشته به آینده نظام امیدوار باشند.
محمودی با اشاره به دست اندازی های دشمن در انقلاب اسلامی افزود : مردم ایران اسلامی با شرکت در ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر به ویژه راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ثابت می کنند که هیچ گاه از آرمان های انقلاب فاصله نگرفته اند و با تمام وجود از دستاوردهای آن حراست می کنند.


گفتنی است نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله شهرداری ورامین تا ۲۲ بهمن در محوطه داخل شهرداری ورامین از ساعت ۳۰/ ۷ تا ۳۰/ ۱۴ پذیرای عموم مردم خواهد بود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*