پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
((۹ دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل))
((۹ دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل))
۰۷ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
((۹ دی یعنی تجلی بصیرت ، یعنی تقابل حق و باطل))
دشمنان این ملت، روز نهم دی را فراموش کرده‌اند آن کسانی که فکر میکنند در این کشور یک اکثریتی خاموش و مخالف با نظام جمهوری اسلامی اند، یادشان رفته است که سی و چهار سال است که هر سال در بیست و دوم بهمن، در همه‌ی شهرهای این کشور، جمعیتهای عظیم به دفاع از نظام جمهوری اسلامی بیرون میآیند و مرگ بر آمریکا میگویند. امام خامنه ای ( مدظله العالی ) 92/03/14

تاریخ انقلاب اسلامی مملو از نقاط عطفی است که در اذهان ملت شریف و ولایت مدار ایران اسلامی نقش بسته است. دوران غرور آفرین دفاع مقدس و رشادتهای جوانمردان این خطه، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و پیشرفتهای هسته ای از نمونه های بارزی است که جزء هویت هر ایرانی ولایت مدار و متعهد می باشد و در این عرصه دشمنان و فتنه گران همواره در تلاش بوده اند که مسیر رشد و شکوفایی ملت ایران را سد کنند که با بصیرت ملت و رهبری مدبرانه رهبرفرزانه انقلاب ناکام گشته اند. فتنه بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال ۸۸ از دیگر نقشه ها و ترفندهای معاندان و مغرضان نظام بود که با بصیرت ملت شریف و شهیدپرور ایران در حماسه ۹ دی ۸۸ نقش بر آب شد.

آری ۹ دیماه به گفته رهبر فرزانه انقلاب روز تجلی قدرت خدا و حرکتی ماندگار در تاریخ انقلاب است و این حرکت مردم اتمام حجت برای همه است. ۹دی روز بیداری و خروش و حضور ملتی است که به مقدساتش، نظامش و سالار شهیدانشان توهین شده بود و کاسه صبرشان لبریز.

در این روز مردم نشان دادند که همواره با بصیرت به وصایای امام راحلشان گوش می دهند که می فرمود: ((همواره پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد.))

۹ دی ماه تکرار حادثه ها و حماسه ها است . همچون قیام ۱۵خرداد سال۱۳۴۲مردم ورامین در دفاع  و حمایت از مرجعیت شیعه و خروش بر علیه رژیم ستم شاهی در ۱۰ دی ماه ۱۳۵۷ و در نتیجه وارثان ۱۵خرداد۱۳۴۲ و ۱۰دی ماه۱۳۵۷ در یک حرکت تاریخی و انقلابی به سوی تهران ، حماسۀ نهم و دهم دی ماه ۱۳۸۸ را خلق کردند و نشان دادند این دیار همواره در خط ولایت و مرجعیت باقی مانده است .

ضمن گرامیداشت سالروز تجلی شکوه مردم در ۹ دی ماه و گرامیداشت یادشهیدان ۱۰دی ماه مسعود میرزایی ، محمدحسین شیرازی ، امیرگلعباسی ،حسن کریمی و اکبر سهم الدینی ، حمایت همه جانبه خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولی امر مسلمین حضرت امام خامنه ای مدظله العالی اعلام داشته و اجازه نخواهیم داد منحرفان و فتنه گران به عمودخیمه انقلاب آسیبی واردآورند .

اداره روابط عمومی

شهرداری و شورای اسلامی

شهر ورامین