شهرداری ورامین » نوش آبادی : عملکرد خوب شهردار ورامین در تمام ابعاد موجب امیدواری مردم به توسعه شهر شده است. نوش آبادی : عملکرد خوب شهردار ورامین در تمام ابعاد موجب امیدواری مردم به توسعه شهر شده است. – شهرداری ورامین
نوش آبادی : عملکرد خوب شهردار ورامین در تمام ابعاد موجب امیدواری مردم به توسعه شهر شده است.
۱۵ آذر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
نوش آبادی : عملکرد خوب شهردار ورامین در تمام ابعاد موجب امیدواری مردم به توسعه شهر شده است.

 به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار به همراه محمد وصال پور رییس شورای اسلامی شهر و سایر اعضای شورای شهر ورامین با حسین نوش آبادی نماینده مردم ورامین به مناسبت روز مجلس دیدار و گفتگو کردند. در این نشست نوش آبادی گفت : سهم شهرداری در عرصه فرهنگی بیشتر از دولت است و این از اهمیت فرهنگ سازی شهرداری ها خبر دارد.

در ادامه وی بیان داشت: شهردار ورامین موجب امیدواری در سطح شهر شده چرا که تعداد پروژه های عمرانی افزایش داشته است.خدمات شهردار جوان ورامین فصل جدیدی در شهر ورامین ایجاد کرده است.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: بخشی از اعتبارات صندوق ملی با دستور رهبری  به حمل و نقل اختصاص داشته که نشان از اهمیت این امر در نگاه رهبری است.در ادامه این مراسم ، شهردار ورامین گزارشی از روند خدمات رسانی در شهر ورامین ارائه نمود و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین به تبادل بحث و نظر پیرامون مسائل شهری پرداختند.