طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
هدف تیم تکواندوی شهرداری ورامین تکرار قهرمانی فصل پیش است
هدف تیم تکواندوی شهرداری ورامین تکرار قهرمانی فصل پیش است
۲۶ آذر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
هدف تیم تکواندوی شهرداری ورامین تکرار قهرمانی فصل پیش است
شهردار ورامین با اشاره به برنامه مسابقات لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور گفت: هدف تیم تکواندوی شهرداری ورامین تکرار قهرمانی فصل پیش است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به گرم شدن تنور مسابقات لیگ برتر تکواندوی باشگاه های کشور از روز پنج شنبه اظهار داشت: تیم تکواندوی شهرداری ورامین در هفته ششم لیگ برتر با قرعه استراحت روبرو شده و در هفته پنجم نیز به مصاف تیم شهدای ساری می رود.

وی افزود: خوشبختانه تیم شهرداری ورامین در دو بازی انجام داده در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور، عملکرد خوبی را از خود نشان داده و مقابل حریفان به برتری رسیده است.

حیدریان ادامه داد: عملکرد خوب تیم شهرداری ورامین در لیگ برتر تکواندو، امیدها را برای تکرار موفقیت های گذشته و قرار گرفتن بر قله تکواندوی ایران بالا برده است.

شهردار ورامین عنوان کرد: هدف تیم شهرداری ورامین به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، تکرار قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر باشگاه های کشور است.

وی اضافه کرد: شهرستان ورامین در ورزش های رزمی از پتانسیل و ظرفیت های بالایی برخوردار است و قهرمانی شهرداری ورامین در لیگ برتر باشگاه های کشور و جام باشگاه های آسیا، این ادعا را به اثبات رساند.

شهردار ورامین عنوان کرد: امیدواریم با قهرمانی مجدد تیم تکواندوی شهرداری ورامین، بار دیگر فضای شور و نشاط ورزشی در منطقه تقویت شود.