شهرداری ورامین » هفتمین سوگواره و نمایشگاه فاطمی کوچه های بنی هاشم(ع) در ورامین افتتاح شد. هفتمین سوگواره و نمایشگاه فاطمی کوچه های بنی هاشم(ع) در ورامین افتتاح شد. – شهرداری ورامین
هفتمین سوگواره و نمایشگاه فاطمی کوچه های بنی هاشم(ع) در ورامین افتتاح شد.
۱۷ آذر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
هفتمین سوگواره و نمایشگاه فاطمی کوچه های بنی هاشم(ع) در ورامین افتتاح شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، هفتمین سوگواره و نمایشگاه فاطمی کوچه های بنی هاشم(ع) به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری ورامین و با حضور حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت و مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران ، علیرضا مومنی شهردار ورامین ،سرهنگ مهدی امینی فرمانده سپاه، سیدرضا احمدی،حاج حسن فرجی و امید شیرکوند از اعضای شورای شهر ورامین، مسئولین و مردم افتتاح شد.

حجت الاسلام محمودی در آئین افتتاحیه نمایشگاه گفت:بیش از ۵٠ روز است که عزیزان در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین در حال کار برای برپایی این نمایشگاه هستند و امروز میبینیم که این نمایشگاه سوگواره در جنوب شرق استان تهران منحصر به فرد است که جای تقدیر و تشکر از عزیزان شهرداری و شورای شهر و مجموعه فرهنگی که در این محفل جمع شده اند،دارد.

در این نمایشگاه،مرثیه سرایی،اجرای نمایش و تئاتر،روایت گری(در موضوعات، مباهله، فاطمیه، واقع غدیر خم، مهدویت، تهاجم فرهنگی و…) گنجانده شده است.

این نمایشگاه از چهارشنبه ۱۶ آذرماه به مدت ۲۰ روز در خیابان شهداء مقابل پمپ بنزین قراردارد و بازدید برای عموم آزاد است.