شهرداری ورامین » هفته سوم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین مقابل یاسین پیشرو صاحب برتری شد هفته سوم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین مقابل یاسین پیشرو صاحب برتری شد – شهرداری ورامین
هفته سوم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین مقابل یاسین پیشرو صاحب برتری شد
۲۹ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
هفته سوم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین مقابل یاسین پیشرو صاحب برتری شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، هفته سوم لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی عصر پنجشنبه پیگیری شد که در یکی از دیدارهای این هفته، نماینده تکواندوی ورامین به مصاف یاسین پیشرو البرز رفت.

تیم شهرداری ورامین در هفته دوم لیگ برتر تکواندو کار سختی را پیش رو نداشت و توانست با نتیجه هفت بر یک مقابل هیئت تکواندو شمال شرق صاحب برتری شود.

مدافع عنوان قهرمانی فصل گذشته لیگ برتر تکواندو و قهرمان جام باشگاه های آسیا به دلیل شکست در هفته نخست لیگ، جای اشتباه و لغزش ندارد و باید برای رسیدن به موفقیت های گذشته، در تمامی دیدارهای پیش رو به برتری برسد.

بازیکنان شهرداری ورامین با درک این موضوع به مصاف یاسین پیشرو البرز که در هفته دوم شکست خورده بود، رفتند و توانستند تحت هدایت پیام خانلرخانی به برتری برسند.

تیم شهرداری ورامین در این مسابقه توانست با نتیجه هفت بر یک مقابل نماینده استان البرز در لیگ برتر تکواندو به برتری رسیده و دومین پیروزی پیاپی خود را کسب کند.

شاگردان خانلرخانی با این پیروزی همچنان امیدوار ماندند تا در ادامه رقابت ها به صدر جدول مسابقات برسند.