شهرداری ورامین » هفته پنجم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین به مصاف هیئت تکواندو مازندران می رود هفته پنجم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین به مصاف هیئت تکواندو مازندران می رود – شهرداری ورامین
هفته پنجم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین به مصاف هیئت تکواندو مازندران می رود
۲۰ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
هفته پنجم لیگ برتر تکواندو؛ شهرداری ورامین به مصاف هیئت تکواندو مازندران می رود

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، هفته پنجم لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور در حالی عصر پنجشنبه پیگیری می شود که در یکی از دیدارهای جذاب این هفته، تیم های شهرداری ورامین و هیئت تکواندو مازندران به مصاف یکدیگر می روند.

تیم شهرداری ورامین به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور، تلاش دارد تا از عنوان قهرمانی خود دفاع کند.

شهرداری ورامین با هدایت پیام خانلرخانی سرمربی بومی و خوش فکر خود و استفاده از بازیکنان باتجربه و ملی پوش، کار سختی را برای تکرار عنوان قهرمانی این فصل رقابت های لیگ برتر دارد، چرا که تیم هایی نظیر دانشگاه آزاد اسلامی و پاس قوامین نیز عزم خود را برای رسیدن به موفقیت جزم کرده اند.

شهرداری ورامین در هفته نخست لیگ برتر و در فینالی زودرس مقابل دانشگاه آزاد اسلامی شکست خورد و در هفته دوم و سوم مقابل حریفان به پیروزی رسید.

تیم هیئت تکواندو مازندران نیز از تیم های جوان و باانگیزه این فصل لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور محسوب شده و تلاش دارد تا با برتری مقابل قهرمان فصل گذشته این مسابقات، شگفتی بزرگی را خلق کند.

نیاز هر دو تیم به کسب پیروزی در این مسابقه، بر حساسیت جدال شهرداری ورامین و هیئت تکواندو مازندران افزوده است.