کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
همایش بزرگ بصیرت در ورامین برگزار شد
همایش بزرگ بصیرت در ورامین برگزار شد
۲۲ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
همایش بزرگ بصیرت در ورامین برگزار شد
همایش بزرگ بصیرت با حضور مسئولان و بسیجیان و کارکنان ادارات ورامین برگزار و بر ادامه یافتن مسیر انقلاب اسلامی تأکید شد. ظهر امروز و همزمان با سالروز حماسه نهم دیماه، همایش بزرگ کارکنان و بسیجیان ادارات ورامین با حضور سردار سادات حسینی مسئول تحلیل محتوای سپاه کشور، مدیران و مسئولان اجرایی در سالن شهرداری … ادامه خواندن همایش بزرگ بصیرت در ورامین برگزار شد

همایش بزرگ بصیرت با حضور مسئولان و بسیجیان و کارکنان ادارات ورامین برگزار و بر ادامه یافتن مسیر انقلاب اسلامی تأکید شد.

ظهر امروز و همزمان با سالروز حماسه نهم دیماه، همایش بزرگ کارکنان و بسیجیان ادارات ورامین با حضور سردار سادات حسینی مسئول تحلیل محتوای سپاه کشور، مدیران و مسئولان اجرایی در سالن شهرداری ورامین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور پرشور بسیجیان و روسای ادارات برگزار شد، کارکنان نهادهای مختلف با سر دادن شعارهایی نظیر مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل بار دیگر با آرمان های بلند امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کردند.

همچنین در این مراسم گروه های رزمی کار برجسته کشور با اجرای حرکات نمایشی ضمن نشان دادن میزان آمادگی جسمانی خود اعلام کردند تا آخرین نفس پای آرمان های بلند شهدای انقلاب اسلامی و معمار کبیر انقلاب ایستاده اند.

حرکت آزادی خواهانه در جهان رو به گسترش است

در این مراسم محسن خوانساری با اشاره به برکات انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران تمامی معادلات را بر هم زد و سبب شد تا حرکت های آزادی خواهانه در جهان گسترش پیدا کند، امروز شاهد گسترش حرکت های آزادی خواهانه در جهان هستیم به طوری که هم اکنون ندای آزادی خواهی حتی در خود امریکا شنیده می شود که باید آن را نتیجه انقلاب شکوهمند اسلامی ایران دانست.