برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان” گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان”  گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
۰۵ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان” گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین گفت : همزمان با هفته دفاع مقدس ، عصر امروز دوشنبه مورخ پنجم مهرماه 1395 از ساعت 19 و به تاکید مهندس علی حیدریان شهردار ، ویژه برنامه حماسه سازان در پارک بزرگ آزادگان ورامین برگزار می شود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی عباسی افزود : این ویژه برنامه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و سپاه پاسداران ناحیه ورامین به جهت گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی های دلاورمردان غیور  ۸ سال دفاع مقدس و رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی برگزار می شود .

وی ادامه داد : در این ویژه برنامه “حامد زمانی خواننده انقلابی صدا و سیما” به اجرای قطعات مرتبط با دفاع مقدس خواهد پرداخت .

عباسی خاطر نشان کرد : در این ویژه برنامه ، حجه الاسلام والمسلمین سید یاسر موسوی فعال فرهنگی نخبه منطقه به روایتگری خاطرات دوران دفاع مقدس پرداخته و  گروه تواشیح و همخوانی قمر بنی هاشم از شهر مقدس قم ،  اجرای برنامه خواهد داشت .

وی افزود : اجرای دکلمه خوانی اشعار انقلابی توسط مهدی فلاحتی نوجوان بسیجی و اجرای سرودهای انقلابی توسط یوسف بهشتی هنرمند بومی دیار ۱۵ خرداد از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود .

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین خاطر نشان کرد : در حاشیه این ویژه برنامه به تاکید شهردار محترم و با توجه به فرارسیدن روز آتش نشان ، از آتش نشانان عزیز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین قدردانی به عمل خواهد آمد .

 photo_2016-09-26_12-32-29