کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان” گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان”  گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
۰۵ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
به همت شهرداری ورامین : ویژه برنامه “حماسه سازان” گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار می شود .
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین گفت : همزمان با هفته دفاع مقدس ، عصر امروز دوشنبه مورخ پنجم مهرماه 1395 از ساعت 19 و به تاکید مهندس علی حیدریان شهردار ، ویژه برنامه حماسه سازان در پارک بزرگ آزادگان ورامین برگزار می شود .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، علی عباسی افزود : این ویژه برنامه با همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری و سپاه پاسداران ناحیه ورامین به جهت گرامیداشت یاد و خاطره جانفشانی های دلاورمردان غیور  ۸ سال دفاع مقدس و رهبری بی نظیر حضرت امام خمینی(ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی برگزار می شود .

وی ادامه داد : در این ویژه برنامه “حامد زمانی خواننده انقلابی صدا و سیما” به اجرای قطعات مرتبط با دفاع مقدس خواهد پرداخت .

عباسی خاطر نشان کرد : در این ویژه برنامه ، حجه الاسلام والمسلمین سید یاسر موسوی فعال فرهنگی نخبه منطقه به روایتگری خاطرات دوران دفاع مقدس پرداخته و  گروه تواشیح و همخوانی قمر بنی هاشم از شهر مقدس قم ،  اجرای برنامه خواهد داشت .

وی افزود : اجرای دکلمه خوانی اشعار انقلابی توسط مهدی فلاحتی نوجوان بسیجی و اجرای سرودهای انقلابی توسط یوسف بهشتی هنرمند بومی دیار ۱۵ خرداد از دیگر برنامه های این مراسم خواهد بود .

معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار ورامین خاطر نشان کرد : در حاشیه این ویژه برنامه به تاکید شهردار محترم و با توجه به فرارسیدن روز آتش نشان ، از آتش نشانان عزیز سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین قدردانی به عمل خواهد آمد .

 photo_2016-09-26_12-32-29