برگزاری یادوراه شهید «علی تاجیک » تنها شهید کارمند شهرداری ورامین
دیدار معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و سایر مسئولین از پروژه های فنی و عمران شهرداری ورامین
آغاز عملیات تراش و روکش مکانیزه آسفالت خیابان آزادگان امر آباد
دیدار شهردار ، اعضای شورا و سایر مدیران شهری با پرستاران و پزشکان شهر ورامین به مناسبت ولادت حضرت زینب (ص) و روز پرستار
اتمام عملیات آسفالت خیابان یاس نبی (ص) سرچشمه ای های امرآباد
وجوه آلایندگی شهر ورامین پرداخت نشده است
وجوه آلایندگی شهر ورامین پرداخت نشده است
۲۲ خرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
وجوه آلایندگی شهر ورامین پرداخت نشده است
شهردار ورامین گفت: وجوه مربوط به آلایندگی به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک پرداخت نشده است.

مهندس علی حیدریان با اشاره به جلسه روز گذشته شورای اسلامی و مدیریت شهری ورامین با نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در نشست اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی، موضوعات متعددی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

شهردار ورامین افزود: خوشبختانه جلسه و نشست مفیدی میان اعضای شورای شهر ورامین و نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

وی با اشاره به مطالب مطروحه در جلسه اعضای شورای اسلامی شهر ورامین با نماینده این منطقه در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: تداخل حریم شهری ورامین و پیشوا و مشکلاتی که در این زمینه برای شهرداری ورامین بوجود آمده در این نشست مورد بررسی قرار گرفت و گزارشی از وضعیت موجود ارائه شد.

شهردار ورامین متذکر شد: وضعیت بهداشت و درمان شهرستان ورامین و مشکلاتی که بیمارستان مفتح با آن روبرو بوده و اعتراضاتی که در این زمینه وجود دارد نیز از سوی مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه با اشاره به این نکته که پول آلایندگی متعلق به شهرستان ورامین هنوز پرداخت نشده است، بیان داشت: وجوه مربوط به آلایندگی به شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک پرداخت نشده است که از نماینده مردم این منطقه در مجلس شورای اسلامی خواستیم تا این موضوع را با جدیت پیگیری کند.

شهردار ورامین تأکید کرد: آخرین وضعیت شهرک صنعتی خیرآباد و نحوه کمک شهرداری ورامین به تیم های ورزشی و مشکلات درآمد زایی شهرداری از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مورد بررسی قرار گرفت.