پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
ورامین از قطب های تکواندو محسوب می شود
ورامین از قطب های تکواندو محسوب می شود
۱۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
ورامین از قطب های تکواندو محسوب می شود
مهندس علی حیدریان با اشاره به آماده شدن تیم شهرداری ورامین برای حضور پرقدرت در لیگ برتر تکواندو باشگاه های کشور اظهار داشت: امروز ورامین به عنوان یکی از قطب های تکواندو کشور معرفی شده است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری  و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس حیدریان شهردار با اشاره به حضور موفقیت آمیز نماینده دیار ۱۵ خرداد در مسابقات جام باشگاه های آسیا افزود: تیم تکواندو شهرداری ورامین طی سال های اخیر در مسابقات جام باشگاه های آسیا حضور قدرتمندانه ای را داشته و توانسته از اعتبار تکواندو ایران دفاع کند.

به دنبال تکرار قهرمانی در لیگ برتر تکواندو هستیم

وی با تأکید بر این نکته که در فصل آینده لیگ برتر تکواندو نیز به دنبال تکرار عنوان قهرمانی هستیم، گفت: تیم تکواندوی شهرداری ورامین در فصل پیش روی لیگ برتر نیز به دنبال تصاحب جام قهرمانی است.

شهردار ورامین ادامه داد: مدیریت شهری ورامین می کوشد تا با حمایت از تیم هایی نظیر شهرداری، زمینه را برای معرفی هر چه بیشتر فرهنگ ورامین فراهم آورد و پتانسیل و ظرفیت ورزش شهرستان را به نقاط مختلف کشور نشان دهد.

امروز حساب ویژه ای بر روی ورزش ورامین باز شده است

مهندس حیدریان با تأکید بر این نکته که امروز بر روی تکواندوی ورامین، حساب ویژه ای باز می شود، متذکر شد: امروز همه علاقه مندان و کارشناسان ورزش های رزمی، حساب ویژه ای را بر روی شهرستان ورامین باز کرده اند و این امر دستاورد حضور موفق شهرداری ورامین در سطح اول تکواندوی کشور است.

شهردار ورامین با اشاره به توجه ویژه مدیریت شهری به امر ورزش گفت: بدون تردید توجه هر چه بیشتر به ورزش و ترغیب جوانان و علاقه مندان به این حوزه، زمینه کاهش آسیب های اجتماعی را به همراه دارد.

وی در پایان با تأکید بر این نکته که تیم خوبی را روانه مسابقات خواهیم کرد، ادامه داد: تلاش داریم تا تیمی قدرتمند و در خور شأن ورزش ورامین را روانه مسابقات کنیم.