شهرداری ورامین » ورامین قطب والیبال استان تهران است ورامین قطب والیبال استان تهران است – شهرداری ورامین
ورامین قطب والیبال استان تهران است
۲۶ شهریور ۱۳۹۷
نسخه چاپی
ورامین قطب والیبال استان تهران است

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین :شهردار ورامین گفت: شهر ورامین طی سالیان گذشته به یکی از قطب های والیبال کشور تبدیل شده است و شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین حامی این ورزش و هزاران جوان هوادار این تیم خواهد بود.

حسین دهقان شهردار، حاج حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین و حاج رضا خانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین عصر سه شنبه ۶ شهریور با حضور در سالن شهید گلعباسی به بازدید از روند تمرینات آماده سازی تیم والیبال شهرداری ورامین پرداختند.

دهقان در دیدار با بازیکنان و اعضای کادرفنی این تیم گفت: با تشکیل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین گام مهمی در حمایت از فرهنگ و ورزش منطقه برداشته شد و ورزش یکی از عوامل پیشگیری از هر آسیب و شبیه خون فرهنگی است‌.وی افزود: نماینده والیبال ورامین در لیگ برتر هفتمین سال متوالی حضور خود در رقابت های لیگ برتر را تجربه می کند که این افتخار بزرگی برای ورامین، نه در سطح استان، بلکه کشور است.

شهردار ورامین بیان کرد: با همت جوانان و نوجوانان ورامین و تلاش مربیان زحمت کش والیبال ورامین امروز بازیکنان بسیار خوبی در تیم های پایه داریم که نوید روز های درخشانی را برای آینده این ورزش می دهد.

دهقان تصریح کرد: امیدواریم در فصل پیش رو با حمایت هواداران پرشور ورامینی و زحمات بازیکنان بتوانیم نتیجه مطلوب و قابل قبولی بگیریم و مسلما با تلاش و پشتکار می توان قله های قهرمانی را نیز فتح کرد.

در ادامه رضا خانی مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ورامین ضمن خوش آمد گویی به حسین دهقان شهردار و حاج‌ حسن فرجی عضو شورای اسلامی شهر ورامین رسیدن به پیروزی و کسب سکو های افتخار را با حمایت شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین در دسترس دانست و اظهار داشت: با تیمداری شهرداری ورامین بار دیگر اعتبار به این ورزش در سطح کشور بازگشت که این امر حاصل تلاش های بی وقفه مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین بود.

 

وی افزود: امسال نیز همچون سال گذشته خواستار حمایت ویژه در جهت اعتلای نام ورامین در کشور هستیم و امید داریم بار دیگر بتوانیم در این عرصه سر بلند شویم.

خانی در پایان‌ گفت: این تیم متعلق به مردم و هواداران پرشور‌ ورامینی است و به خود میبالیم که چنین حامیان پرشوری داریم