آگهي مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
آگهي تجدید مناقصه عمومي
نشست هماهنگی ستاد مدیریت بحران شهرداری ورامین جهت آمادگی احتمالی مقابله با بحران
عملکرد اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در ماه مبارک رمضان
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
۱۷ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای حل مشکل ترافیک در ورودی تهران گفت: تلاش داریم با توسعه قطارهای حومه ای، مشکل ترافیک ورودی به تهران را حل و فصل کنیم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، عباس آخوندی صبح شنبه درآیین افتتاح فاز نخست پل امام رضا(ع) ورامین و آغاز عملیات پروژه زیرگذر کارخانه قند با ابراز خرسندی از حضور در دیار ۱۵ خرداد اظهار داشت:حضور در میان مردم شهرستان ورامین مایه مسرت و مباهات است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وعده داده شده مبنی بر راه اندازی پل امام رضا(ع) افزود: خوشحال هستم که اولین وعده ام به مردم شهرستان ورامین عملیاتی شده است.

وی با اشاره به روند ادامه پروژه عمرانی پل امام رضا(ع) ادامه داد: تلاش داریم تا پروژه پل امام رضا(ع) شهرستان ورامین تا پایان سال جاری تکمیل شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای حل مشکل ترافیک در ورودی تهران بیان داشت: تلاش داریم تا با توسعه قطارهای حومه ای، مشکل ترافیک ورودی به تهران را حل و فصل کنیم.

وی با اشاره به احداث پل روزگذر در شهرستان های ورامین و پیشوا در راستای اجرای پروژه قطار حومه ای تأکید کرد: طبق برنامه ریزی به عمل آمده، توسعه قطار حومه ای در مسیر تهران-ورامین تا پایان سال جاری عملیاتی و اجرایی می شود.

وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احداث پل امام رضا(ع) بیان داشت: با احداث این پل، سرعت قطار حومه ای افزایش پیدا کرده و قطارها بدون توقف به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

وی با تأکید بر این نکته که بیش از ۷۵ هزار تردد در مسیر ورامین و تهران در روز انجام می شود، متذکر شد: زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین نیز موجب تسهیل در تردد و عبور و مرور مردم این شهرستان خواهد شد.