حسین دهقان شهردار ورامین از ارتقاء درجه شهرداری ورامین خبر داد
نشست شهردار ورامین با سرمایه گذار بخش خصوصی درباره مشارکت در احداث کلینیک تخصصی و فوق تخصصی در شهر ورامین
روشنایی و زیباسازی پروژه های خدماتی عمرانی در شهر ورامین
قاسمی معاون خدمات شهری از چاپ بنر در ابعاد ۳×۲ خبر داد
بازدید شهردار ورامین از روند احداث مجهزترین و جدیدترین شهربازی جنوب شرق استان تهران در ورامین
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
۱۷ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
وزیر راه و شهرسازی: مشکل ترافیک ورودی به پایتخت با توسعه قطار حومه ای حل می شود
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای حل مشکل ترافیک در ورودی تهران گفت: تلاش داریم با توسعه قطارهای حومه ای، مشکل ترافیک ورودی به تهران را حل و فصل کنیم.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، عباس آخوندی صبح شنبه درآیین افتتاح فاز نخست پل امام رضا(ع) ورامین و آغاز عملیات پروژه زیرگذر کارخانه قند با ابراز خرسندی از حضور در دیار ۱۵ خرداد اظهار داشت:حضور در میان مردم شهرستان ورامین مایه مسرت و مباهات است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وعده داده شده مبنی بر راه اندازی پل امام رضا(ع) افزود: خوشحال هستم که اولین وعده ام به مردم شهرستان ورامین عملیاتی شده است.

وی با اشاره به روند ادامه پروژه عمرانی پل امام رضا(ع) ادامه داد: تلاش داریم تا پروژه پل امام رضا(ع) شهرستان ورامین تا پایان سال جاری تکمیل شود.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به تلاش دولت برای حل مشکل ترافیک در ورودی تهران بیان داشت: تلاش داریم تا با توسعه قطارهای حومه ای، مشکل ترافیک ورودی به تهران را حل و فصل کنیم.

وی با اشاره به احداث پل روزگذر در شهرستان های ورامین و پیشوا در راستای اجرای پروژه قطار حومه ای تأکید کرد: طبق برنامه ریزی به عمل آمده، توسعه قطار حومه ای در مسیر تهران-ورامین تا پایان سال جاری عملیاتی و اجرایی می شود.

وزیر راه و شهرسازی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به احداث پل امام رضا(ع) بیان داشت: با احداث این پل، سرعت قطار حومه ای افزایش پیدا کرده و قطارها بدون توقف به سمت تهران حرکت خواهند کرد.

وی با تأکید بر این نکته که بیش از ۷۵ هزار تردد در مسیر ورامین و تهران در روز انجام می شود، متذکر شد: زیرگذر ۱۵ خرداد ورامین نیز موجب تسهیل در تردد و عبور و مرور مردم این شهرستان خواهد شد.