طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
پروژه‌های عمرانی شهرداری ورامین با سرعت بالاتری انجام می‌شود
پروژه‌های عمرانی شهرداری ورامین با سرعت بالاتری انجام می‌شود
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
نسخه چاپی
پروژه‌های عمرانی شهرداری ورامین با سرعت بالاتری انجام می‌شود
معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین گفت: با توجه به تأکید شهردار ورامین و نیاز بسیاری از خیابان‌ها و معابر شهری به ارائه خدمات عمرانی، تلاش جهادی در راستای جلب رضایت شهروندان، در دستورکار مجموعه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین صادق عباسی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت با اشاره به لزوم بهبود وضعیت معابر شهری ظهار داشت: با توجه به تأکید شهردار ورامین و نیاز بسیاری از خیابان‌ها و معابر شهری به ارائه خدمات عمرانی، تلاش جهادی در راستای جلب رضایت شهروندان، در دستورکار مجموعه معاونت خدمات شهری قرار گرفته است.

وی افزود: در تابستان سال جاری برای تمام شهروندان ورامینی، اجرای پروژه‌های عمرانی از جمله پروژه‌های آسفالت و جدول‌گذاری، کاملا ملموس و رضایت‌بخش بوده است.

معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین ضمن اشاره به برخی اقدامات بیان کرد: اخیرا پروژه آسفالت بسیاری از خیابان‌ها و معابر از جمله خیابان سمیه، خیابان آیت‌الله کاشانی، خیابان الزهرا(س) جنب سالن ورزشی تختی، شهرک فاطمیه، خیابان گلستان ۱ در منطقه کارخانه قند، خیابان اصلی شهرک فجر، میدان و خیابان بازار روز منطقه حصارک، خیابان ۲۰ متری حصارک جهت اتصال به خیابان ۳۰ متری و میدان پلیس، بوستان‌های ۷ و ۱۶ و گلستان ۳ واقع در خیابان شهید باهنر شهرک مدرس، شهرک جهاد، دوازده متری نرگس ۲ واقع در شهرک نور، خیابان هفتم تیر و خیابان امام حسین(ع) منطقه خیرآباد به اتمام رسیده است.

عباسی خاطرنشان کرد: تراش و روکش آسفالت مکانیزه خیابان کلاته تا میدان الغدیر به طول ۱۲۰۰متر در ۲۰متر و همچنین زیرسازی و آسفالت معبر مجتمع نور و معابر اطراف آن جهت اتصال به جاده قاسم‌آباد و کمربندی جنوبی برای هدایت و کاهش ترافیک منطقه کارخانه قند و بلوار شهید قدوسی صورت گرفته است.

وی به ترمیم آسفالت بعضی از معابر اشاره کرد و گفت: پروژه ترمیم آسفالت خیابان‌ها و معابر شهری از جمله خیابان کاشی حصار، کوچه آلاله ۴ شهرک جهاد، منطقه هوانیروز و بسیاری از مناطق خیرآباد و شهرک مدرس اجرایی شده و مجموعه عمرانی شهرداری در تلاش است تا این پروژه در دیگر نقاط سطح شهر نیز اجرایی شود.

معاون فنی و عمرانی شهردار ورامین تأکید کرد: با توجه به نیاز مبرم بسیاری از مناطق، پروژه جدول‌گذاری و پیاده‌روسازی معابر شهرک مدرس، خیابان شهید اصفهانی امرآباد، مجتمع ادارات، خیابان شهید زلفی خیرآباد، شهرک جانبازان و انتهای خیابان امامزاده علی منطقه سکینه بانو اجرایی شده است.

عباسی با اشاره به دیگر فعالیت‌های بهسازی در سطح معابر ورامین عنوان کرد: به جهت ضرورت جلب رضایت شهروندان ورامینی، پروژه احداث پارک محله‌ای جنب مجتمع کوثر، همسطح‌سازی و اجرای کف‌پوش بتنی پیاده‌روهای بلوار شهید اشرفی اصفهانی منطقه امرآباد، جدول‌گذاری و احداث کانال هدایت آب‌های سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی بلوار اصلی خیرآباد حد فاصل خیابان شهید زلفی تا خیابان هفتم تیر، احداث نهر عرضی جنب میدان رازی جهت هدایت آب‌های سطحی بلوار رسالت و همچنین زیرسازی و آسفالت زیرگذر باجک واقع در شهرک اصلاح بذر با سرعت و با موفقیت به اتمام رسیده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: روند اجرای پروژه های عمرانی در ماه‌های آینده نیز در سراسر شهر ورامین ادامه خواهد داشت.