پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
پروژه متروی ورامین دوسال پیش لغو شد
پروژه متروی ورامین دوسال پیش لغو شد
۲۳ تیر ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پروژه متروی ورامین دوسال پیش لغو شد
رییس شورای شهر ورامین گفت: پروژه متروی ورامین دو سال پیش با شکایت دولت در کمیته انطباق مجلس شورای اسلامی لغو شد.

رییس شورای شهر ورامین گفت: پروژه متروی ورامین دو سال پیش با شکایت دولت در کمیته انطباق مجلس شورای اسلامی لغو شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدرضا احمدی روز سه شنبه و در حاشیه نشست خبری با اصحاب رسانه در پاسخ به این سوال خبرنگار مهر درباره مناقشات موجود درباره متروی ورامین اظهار داشت: برخی در تلاش برای ایجاد انحراف در ذهن مردم هستند و سعی می کنند به مردم القا کنند که شورای شهر و شهرداری در برابر ساخت مترو مقاومت می کند.

رئیس شورای شهر افزود: با ورود مترو به شهرستان ورامین جمعیتی زیادی به  این شهر وارد می شود و عملا ورامین یک خوابگاه بزرگ خواهد شد اما هیچ گونه زیرساختی برای این رشد جمعیتی دیده نشده است.

احمدی با بیان اینکه شورای شهر به دنبال تقابل با مسئولان نیست، گفت: کارشناسان معتبر وزارت کشور و استانداری تهران در حضور خود مسئولان ورامین در بازدید از مراحل ساخت متروی ورامین اعلام کردند که خطی که در ورامین در حال ساخت است برای مترو نیست و ویژگی های عبور قطارهای سنگین را دارد.

وی گفت: پروژه متروی ورامین  دو سال پیش با  شکایت دولت در کمیته انطباق مجلس شورای اسلامی  لغو شد  چرا که  مجلس شورای اسلامی بنا بر اسناد اختصاص حریم راه اهن به متروی ورامین را غیر قانونی دانست و هیچ نشانه  ای از وجود مترو به مانند متروی تهران و اتصال به شبکه متروی تهران وجود ندارد.