شهرداری ورامین » پس از سه دهه پيگيري مردم يكي از نقاط پر خطر شهر توسط شهرداري ورامين بر چيده و ميدان پليس ايجاد شد پس از سه دهه پيگيري مردم يكي از نقاط پر خطر شهر توسط شهرداري ورامين بر چيده و ميدان پليس ايجاد شد – شهرداری ورامین
پس از سه دهه پيگيري مردم يكي از نقاط پر خطر شهر توسط شهرداري ورامين بر چيده و ميدان پليس ايجاد شد
۲۵ شهریور ۱۳۹۴
نسخه چاپی
پس از سه دهه پيگيري مردم يكي از نقاط پر خطر شهر توسط شهرداري ورامين بر چيده و ميدان پليس ايجاد شد

با مديريت جهادي و پيگيري “مهدس حيدريان” مطالبه چندین ساله مردم و برخی مسئولان شهرستان ورامین برای اصلاح وضعیت چهارراه تقاطع خيابان هاي شهيد بهشتي،خبرنگار،سي متري كهنه گل و ورزشگاه تختي در این شهرستان محقق و احداث میدان در این نقطه در دستور کار شهرداری قرار گرفته و بنحو احسن انجام شد.

 

به گزارش روابط عمومي شهرداري و شوراي اسلانمي شهر ورامين یکی از مطالبات جدی و مهم مردم شهرستان ورامین در حوزه مدیریت شهری این شهرستان طی چند سال گذشته، تعیین تکلیف چهارراه کمربندی شهید بهشتی شهر ورامین که به دلیل تعدد تصادفات و تلفات جانی به چهارراه قتلگاه معروف شده بود مي باشد كه اين مهم با درايت و مديريت “مهندس علي حيدريان” و عوامل زحمتكش شهرداري ورامين به ثمر نشست.

بر اساس اين گزارش اين چهارراه  هر روز شاهد تصادفات متعددی بود که علاوه بر وارد کردن خسارت به وسایل نقلیه مردم، باعث مجروح شدن تعدادی از شهروندان می‌شد، به همین دلیل ساماندهی این چهارراه همواره از مدیریت شهری ورامین طلب می‌شد.

چهارراه قتلگاه ورامین کراپ شده

“خيابان مورد نظر قبل از احداث ميدان”

معاون عمران شهرداري ورامين در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري صدا و سيما اظهار داشت:پس از سه دهه پيگيري و راضي شدن معارضان محل سرانجام يكي از نقاط پر خطر ورامين برچيده شد.

قاسمي افزود:نيروهاي شهرداري بلافاصله پس از ابراز رضايت معارضان در يك حركت جهادي اقدام به ساخت ميدان در محل نمودند كه جا دارد از زحمات اين عزيزان كه از شب تا صبح روز بعد ظرف مدت ۱۰ ساعت اين ميدان را احداث نمودند تشكر و قدرداني نمايم.

مهندس علی حیدریان شهردار ورامین اظهار داشت: تلاش داریم تا با یکی از مالکان آن محدوده به توافق رسیده و ملک آن را نیز به طرح در دست اقدام شهرداری اضافه کنیم که اگر این توافق صورت بگیرد، مشکلات آن محدوده پایان پیدا خواهد کرد و  اگر به هر نحوی با مالک مشخص شده به توافق نرسیم، وضعیت این چهارراه را به استفاده از اصول شهری و جدول‌گذاری و دادن رمپ‌های خروجی و ورودی سر و سامان خواهیم داد.

تعهدی که عملیاتی شد

طی هفته گذشته نیز خبرنگار مهر بار دیگر برای بررسی آخرین وضعیت چهارراه قتلگاه با علی حیدریان شهردار ورامین تماس گرفت که وی در پاسخ اظهار داشت که تا قبل از روز عرفه این پروژه را عملیاتی می‌کند.

چهارراه قتلگاه ورامین

عملیات احداث میدان پليس

IMG_1204

در روزهای اخیر مردم منطقه سکینه بانو و رانندگان ورامینی هنگام عبور از چهارراه  با تلاش شهرداری برای احداث میدان در این منطقه مواجه شدند، به طوری که در ۲۴ ساعت گذشته قسمت عمده‌ای از این پروژه با استفاده از ظرفیت کامل شهرداری انجام شده است.

محسن بوربور یکی از شهروندان ورامینی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بسیاری از مردم از وضعیت چهارراه  رنج می‌بردند و اصلاح ساختار این چهارراه به یک آرزو برای مردم بدل شده بود.

احداث میدان در چهارراه در بهبود عبور و مرور تأثیر شگرفی می‌گذارد

وی افزود: روزانه به علت عدم وجود میدان و ساختار نادرست هندسی در چهارراه شاهد بروز تصادفات مکرر در این نقطه از شهر بودیم و علیرغم وعده‌های متعدد هیچ‌گاه این موضوع عملیاتی نشد.

چهارراه قتلگاه ورامین

بوربور ادامه داد: طی روزهای اخیر شهرداری ورامین اقدام به ساخت میدان در این نقطه کرد که جای تشکر و قدردانی دارد چرا که این امر یکی از خواسته‌های مهم مردم این منطقه بود.

مجتبی فرجی نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با احداث میدان در این نقطه کمک شایانی به بهبود عبور و مرور رانندگان وسایل نقلیه سبک و سنگین می‌شود.

این شهروند ورامین افزود: این نقطه محل عبور وسایل سنگین نظیر تریلر است به همین خاطر برای جلوگیری از بروز تصادفات، احداث میدان یک امر ضروری بود.

شهردار ورامین نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: احداث میدان در این نقطه بر اساس طرح تفصیلی شهر ورامین انجام شده است.

علی حیدریان افزود: به دلیل جلوگیری از کندی عبور و مرور در این نقطه، تمامی امکانات را برای به نتیجه رساندن این مطالبه مردمی بسیج کرده‌ایم و طی روزهای آتی و تا قبل از روز عرفه این مهم را به نتیجه می‌رسانیم.

تصاوير عمليات عمراني احداث ميدان پليس

چهارراه قتلگاه ورامین

IMG_0879

IMG_0884

حیدریان اضافه کرد: قسمت عمده‌ای از این پروژه هم‌اکنون انجام می‌شود و قسمت کمی از آن نیز که نیازمند بستن خیابان و چهارراه است، پس از هماهنگی‌های لازم در آینده انجام خواهد شد.