شهرداری ورامین » پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی – شهرداری ورامین
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
۰۷ مهر ۱۴۰۰
نسخه چاپی
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، بهزاد داودی سرپرست این شهرداری در پیامی روز آتش نشانی و ایمنی را تبریک گفت. در این پیام آمده است: روز هفتم مهرماه روز تجلیل و پاسداشت از انسان های بزرگی است که با سرلوحه قرار دادن ایثار ، شهامت و فداکاری ، جان خود را در طبق اخلاص می گذارد تا در میان شعله ها ، بیم ها و فاجعه ها ، نور امید به زندگی را برای دیگران به ارمغان آورند.

آتش نشانی صرفا یک شغل نیست بلک رسالتی از جنس شعور ، عشق ، ایثار و حماسه است که با سرشت ایمان و اعتقاد به نجات انسان ها عجین شده و بی شک پاداش این حماسه آفرینی و ناجیان مردم در نزد پروردگار مهربان محفوظ است.

بدین مراتب فرا رسیدن روز هفتم مهرماه ، روز آتش نشانی و ایمنی را به تمامی همکاران گرامی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین تبریک و تهنیت عرض می نمایم و ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کلیه آتش نشانان ارجمند ، سلامتی و تندرستی و توفیق روز افزون تان را از درگاه خداوند مهربان خواستارم.

sdr