۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

  • شناسه : 20963
  • ۱۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۹:۳۹
  • 56 بازدید
  • ارسال توسط :
پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت روز خبرنگار

پیام تبریک شهردار ورامین به مناسبت روز خبرنگار

❇️مهندس علیرضا مومنی شهردار ورامین باصدور پیامی ۱۷ مرداد در سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت و پیامی صادر کرد. ✍متن این پیام‌بدین شرح است بسم الله الرحمن الرحیم 💫دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های […]

❇️مهندس علیرضا مومنی شهردار ورامین باصدور پیامی ۱۷ مرداد در سالروز شهادت شهید صارمی و روز خبرنگار را به همه تلاشگران این عرصه تبریک گفت و پیامی صادر کرد.

✍متن این پیام‌بدین شرح است بسم الله الرحمن الرحیم 💫دستیابی به قله‌های پیشرفت، سربلندی و سعادت کشور، مراقبت از منافع ملی و مصالح مردم و آرمان‌های ارزشمند انقلاب اسلامی جز با حق‌جویی، صدق و مجاهدت در عرصه آگاهی ممکن نمی‌شود و این جریان زنده اطلاعات است که با تکیه بر صداقت، صراحت و شجاعت خبرنگاران در شریان های حیاتی جامعه به گردش در می آید و شهامت و آگاهی اهل زمان را افزون تر می سازد.

☑️۱۷ مرداد ماه یادآور خاطره بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید «محمود صارمی» است، شهید گرانقدری که فراغش بهانه ای شد برای گرامیداشت «روز خبرنگار»، روزی از جنس حرمت و عشق به قلم.

🙏اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار و تبریک این روز به همه تلاشگران عرصه خطیر و حساس خبرنگاری، روزنامه نگاران، صاحبان اندیشه و قلم و مجاهدان عرصه اطلاع رسانی کشور و خصوصا خبرنگاران پر تلاش دیار ۱۵ خرداد شهرستان ورامین ، برای مجاهدان بی ادعا، متعهد و کوشا، که آگاهی را حق مردم می‌دانند و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه همنوعان خود خستگی ناپذیر و مومنانه می‌کوشند، سرافرازی و تداوم را از خداوند متعال خواهانم.

علیرضا مومنی شهردار ورامین

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*