شهرداری ورامین » پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین – شهرداری ورامین
پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین
۰۶ تیر ۱۴۰۱
نسخه چاپی
پیام تبریک شهردار ورامین در زمینه تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری ورامین ، با ابلاغ مصوبه هیات وزیران و پیگیری های وزیر کشور و استاندار تهران ، تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین این اتفاق مبارک را طی پیامی به فرماندار و مردم مذهبی ، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان ورامین تبریک گفت. در این پیام آمده است: با تحقق وعده ریاست محترم جمهور و تصویب هیات محترم وزیران مبنی بر تبدیل فرمانداری شهرستان ورامین به فرمانداری ویژه ، بار دیگر نام ورامین در تاریخ ایران اسلامی درخشید.

بی شک این افتخار عظیم که نتیجه بیش از یک دهه تلاش مضاعف و همدلی مسئولان کشوری ، استانی و محلی است ، نوید بخش روزهای مترقی و روشنی در زمینه رفع محرومیت ها و توسعه همه جانبه شهرستان ورامین خواهد بود. اینجانب به نمایندگی از مجموعه خدوم مدیریت شهری و مدیران و پرسنل پرتلاش شهرداری ورامین ، ضمن قدردانی از نظر مساعد رئیس جمهور محترم و اعضای محترم هیات وزیران و پیگیری های وزیر محترم کشور و استاندار محترم تهران ، تصویب و ابلاغ مصوبه فرمانداری ویژه ورامین را به فرماندار بسیجی و جهادی و مردم مذهبی ، شهید پرور و ولایتمدار شهرستان ورامین تبریک عرض می نمایم.

امیدوارم با ارتقاء سطح مدیریتی شهرستان و همت مسئولان و همراهی مردم ، شاهد به بار نشستن شکوفه های امید و میوه های این نهال به ثمر نشسته باشیم.