شهرداری ورامین » پیام تبریک علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسب فرا رسیدن اعیاد شعبانیه پیام تبریک علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسب فرا رسیدن اعیاد شعبانیه – شهرداری ورامین
پیام تبریک علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسب فرا رسیدن اعیاد شعبانیه
۰۶ اسفند ۱۴۰۱
نسخه چاپی
پیام تبریک علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسب فرا رسیدن اعیاد شعبانیه

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علیرضا مومنی ، در پیامی فرارسیدن اعیاد شعبانیه، سالروز ولادت باسعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز و ولادت امام زین العابدین(ع) را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

(باسمه تعالی)

روزهای آغازین ماه شعبان، همزمان با فرخنده میلاد باسعادت سرور و سالار آزادگان جهان ، پاسدار دین خدا ، حضرت اباعبدالله الحسین (ع)، قمر تابناک هاشمی، بزرگ جانباز دشت نینوا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) و بزرگ ایثارگر ائمه اطهار سید الساجدین، حضرت زین العابدین(ع) است.

روز پاسدار، روز تحقق پاسداری از اسلام حقیقت و مکتب الهی و تبلور دفاع از اهداف و ارزشهای متعالی اسلامی است. روز جانباز، تجلی گر راستین ایثارگری ها، مجاهدت ها و از خود گذشتگی های جانبازان عزیز صبور است که در مکتب بزرگ جانباز دشت کربلا و سید و مولای خود درس ایثار و وفاداری خوانده اند.

چه افتخاری والاتر از این که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، پاسداران غیور انقلاب اسلامي با اقتدا به بزرگ پاسدار دین و آزادگی، حضرت سيد الشهداء(ع)، در پرچمداری و صیانت از آرمان های اباعبدالله (ع) قامت برافراشته اند و جانبازان سرافراز ایران اسلامی با پیروی از اسوه وفاداری و ایثار، ابوالفضل العباس(ع)، جانفشان عرصه های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گردیده اند و ایثارگران بزرگوار با تاسی از امام سجاد(ع)، سالها مقاومت وپایداری در راه هدف را به نمایش گذاشته و پیام آوران ایستادگی با سلاح معنویت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب شدند.

اینجانب فرارسیدن ایام خجسته و پربرکت شعبانیه و مناسبت های فرخنده این ماه را به مردم شریف شهر دیار پانزده خرداد ورامین و همچنین غیورمردان جانباز و ایثارگر و پاسداران همیشه پیروز و خانواده معظم شهداء تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

علیرضا مومنی شهردار ورامین