کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها
پیام شهردار ورامین  به مناسبت روز ملی شوراها
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹
نسخه چاپی
پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها
حسین دهقان شهردار ورامین به مناسبت روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراها ، پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است: نهاد مردمی شوراها ، نماد مردم سالاری دینی و تحکیم ارتباط میان مردم و مسئولین محسوب می شوند و جهت رفع مشکلات جامعه و دولتمردان ، از نقش برجسته ای در بهبود شرایط … ادامه خواندن پیام شهردار ورامین به مناسبت روز ملی شوراها

حسین دهقان شهردار ورامین به مناسبت روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراها ، پیام تبریک صادر کرد. در این پیام آمده است: نهاد مردمی شوراها ، نماد مردم سالاری دینی و تحکیم ارتباط میان مردم و مسئولین محسوب می شوند و جهت رفع مشکلات جامعه و دولتمردان ، از نقش برجسته ای در بهبود شرایط اجتماعی برخوردار هستند.

روز نهم اردیبهشت روز ملی شوراهای اسلامی یادآور ارزش های انقلاب اسلامی و خدمت گذاری صادقانه به مردم خواهد بود که در لباس عضویت در نهاد مردمی شورای اسلامی ، فرصت خدمت صادقانه به ملت عزیز ایران فراهم آمده است.

بدین مراتب روز ملی شوراهای اسلامی را به کلیه خدمتگزاران به مردم به ویژه اعضای پرتلاش و صادق شورای اسلامی شهر ورامین تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم در خدمت رسانی به دیار شهیدان پانزده خرداد روز به روز شاهد شکوفایی و توسعه این خطه گوهر خیز و موجب سرافرازی مردم مومن و فهیم شهید پرور شهر ورامین باشیم.