شهرداری ورامین » پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسبت سالروز ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهدا پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسبت سالروز ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهدا – شهرداری ورامین
پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسبت سالروز ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهدا
۲۷ اسفند ۱۴۰۰
نسخه چاپی
پیام علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسبت سالروز ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهدا

به گزارش اداره ر روابط عمومی شهرداری ورامین ، علیرضا مومنی شهردار ورامین به مناسبت سالروز ۲۲ اسفند ماه روز گرامیداشت شهدا پیامی صادر کرد. مومنی نوشته است: 

  • ۲۲ اسفند ماه سالروز گرامیداشت شهدا یادآور ایثار و از جان گذشتگی مردان و زنانی است که تمام هستی ، جان و حیات خویش را فدای آرمان های الهی و مقدس نمودند.
  • شهدا ذخایر معنوی انقلاب اسلامی و از ارزش های الهی هستند که همواره نگاه خیرشان به سوی سعادت ، عزت و حفظ کرامت ملت شریف ایران بوده است.
  • خدمت رسانی جهادی و کارشناسی بر اساس رعایت تقوای دینی و مدیریت علمی در حل مشکلات جامعه دخیل می باشد که اهداف خود سعادت و کرامت مردم لحاظ می شود و قطعا خدمت صادقانه و کارگشا در جهت حل مشکلات مردم رضایت خداوند مهربان و شهدا را در پی دارد.
  • بدین مراتب روز ۲۲ اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران را گرامی می داریم و امیدوارم در پناه خداوند متعال سعادت دنیوی و اخروی همراه با دعای خیر خانواده شهدا و ایثارگران و شفاعت شهدا شامل حال همه ما و خادمین ملت ایران اسلامی باشد.