کلیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۰شهرداری ورامین مصوب گردید
برگزاری نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر حوزه مقاومت بسیج ادارات
عملکرد شهرداری ورامین در دهه مبارک فجر
 قابل توجه کلیه همشهریان و مالکین ماشین آلات حمل و نقل پسماندهای عمرانی و ساختمانی
دوچرخه سواران شهرداری ورامین به چابهار رسیدند
پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین
پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین
۱۷ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
پیمانکاران در صف عقد قرارداد با شهرداری ورامین
مسئول واحد امورقراردادهای شهرداری ورامین گفت : 70درصد پروژه های عمرانی شهرداری طبق قانون و ضوابط ، جذب پیمانکار و ثبت عقد قرارداد گردیده است .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهدی پورمحمدی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت : با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی با ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومت توانسته ایم الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی را فراهم نماییم .

برپایه این گزارش وی افزود : در بحران های شهری ، الگوی الهام بخش از نظام اقتصادی را مدنظر قرار داده و زمینه ساز فرصت مناسب برای نقش آفرینی مردم و کارآفرینان اقتصادی در خلق این مهم بوده ایم .

پورمحمدی در ادامه تسریع کرد : با توجه به مشکلات و موانعی که بر سر راه کارهای عمرانی شهر از جمله رکود ساخت و ساز و صدور حداقلی پروانه های ساختمانی وجود دارد واحد امور قراردادها توانست اکثریت پروژه های عمرانی را با عقد قرارداد با پیمانکاران نهایی نماید .

پورمحمدی در پایان گفت : شهرداری ورامین اخیرا طبق قانون و ضوابط ، اقدام به عقد قرارداد با پیمانکاران پروژه های مختلف عمرانی شهری از جمله ” خرید آسفالت ، تراش و روکش آسفالت مکانیزه سطح شهر ، جدول گذاری و همسطح سازی پیاده روهای سطح شهر ، تکمیل خیابان ۳۰ متری کهنه گل ، تکمیل پایانه مسافربری ” نموده است .