شهرداری ورامین » پیمانکار طرح پارکبان شهری در ورامین تغییر کرد پیمانکار طرح پارکبان شهری در ورامین تغییر کرد – شهرداری ورامین
پیمانکار طرح پارکبان شهری در ورامین تغییر کرد
۱۳ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
پیمانکار طرح پارکبان شهری در ورامین تغییر کرد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، وی با اشاره به این نکته که باید طبق قرارداد منعقدشده با پیمانکار، بخشی از وجوه دریافتی به‌حساب شهرداری ورامین شود، افزود: پیمانکار اولیه طرح پارکبان شهری در ورامین علیرغم اینکه وجوه پارک وسایل نقلیه را به‌صورت نقدی از مردم دریافت می‌کرد، حق شهرداری در این راستا را پرداخت نکرد.

مزایده انتخاب پیمانکار جدید طرح پارکبان شهری برگزارشده است

مهندس حیدریان با اشاره به برگزاری مجدد مزایده طرح پارکبان شهری در ورامین ادامه داد: به دلیل عدم پایبندی پیمانکار قبلی به قرارداد منعقدشده، مزایده دیگری برای اجرای طرح پارکبان شهری در ورامین برگزار شد.

وی با تأکید بر این نکته که برنده مزایده طرح پارکبان در ورامین مشخص‌شده است، اضافه کرد: پس از برگزاری مزایده، پیمانکار برنده مشخص شد و درنهایت روند قانونی و اداری برای آغاز مجدد طرح پارکبان شهری در ورامین در حال انجام است.

طلب شهرداری از پیمانکار قبلی طرح پارکبان شهری وصول‌شده است

شهردار ورامین در پاسخ به این سؤال خبرنگار مهر که بدهی پیمانکار قبلی طرح پارکبان شهری به شهرداری چه سرنوشتی پیدا کرد نیز بیان داشت: پیمانکار قبلی طرح پارکبان در ابتدای فعالیت خود، سپرده‌ای را نزد شهرداری قرار داد که پس از عدم پرداخت بدهی‌های خود به مدیریت شهری، این سپرده ضبط و طلب شهرداری اخذ شد.

حیدریان با تأکید بر این نکته که پیمانکار جدید طرح پارکبان به‌زودی فعالیت خود را آغاز می‌کند، گفت: پیمانکار جدید طرح پارکبان منتظر ابلاغ شهرداری ورامین برای شروع فعالیت خود است و مدیریت شهری نیز تلاش دارد تا اخذ سپرده‌های کافی و طی کردن مراحل قانونی و اداری با سرعت انجام شود.

طرح پارکبان به بهبود وضعیت ترافیکی شهر کمک می‌کند

شهردار ورامین با اشاره به این نکته که اجرای طرح پارکبان برای منطقه یک نیاز و ضرورت محسوب می‌شود، ادامه داد: طرح پارکبان شهری به دنبال ساماندهی وضعیت پارک وسایل نقلیه در معابر و خیابان‌های پرتردد شهر است.

حیدریان با تأکید بر این نکته که هیچ جای پارک خودرو در معابر و خیابان‌های شهری نباید به‌صورت شخصی دربیاید، یادآور شد: بدون تردید با اجرای طرح پارکبان، وضعیت پارک خودروها در ورامین ساماندهی شده و در بهبود وضعیت ترافیکی شهر نیز مؤثر است.

به هر ترتیب اجرای طرح پارکبان که از سال گذشته در ورامین کلید خورد و چند ماهی از توقف آن می‌گذرد، طی روزهای آینده از سر گرفته خواهد شد و باید منتظر ماند و دید که این طرح شهری چه تأثیری در بهبود وضعیت ترافیک و ساماندهی پارک وسایل نقلیه در شهر خواهد داشت.

مردم امیدوار هستند تا طرح پارکبان شهری اگر قرار است در ورامین اجرایی شود، باثبات بوده و پس از چند ماه در مسیر تعطیلی و توقف حرکت نکند.