برگزاری جلسه شورای معاونین با حضور حسین دهقان شهردار ورامین
همفکری بسیج ادارات با مسئولین و مدیران شهرداری ورامین در راستای اجرای برنامه های ملی و مذهبی
از ساعت ۲۱ به بعد خودروها در شهر ورامین جریمه می شوند
شهردار ورامین: بلوار شهید قدوسی پرنور می شود
راه اندازی و نصب برج های نوری در برخی از بوستان های محله ای
کاروان راهیان نور ، عاشقانه به سرزمین های بهشتی میروند.
کاروان راهیان نور ، عاشقانه به سرزمین های بهشتی میروند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۶
نسخه چاپی
کاروان راهیان نور ، عاشقانه به سرزمین های بهشتی میروند.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در جلسه هماهنگی اعزام و بدرقه کاروان های راهیان نور گفت : برای پنجمین سال متوالی ، با بدرقه مسولین و خانواده های معظم شاهد ، جانباز و آزاده ، کاروان های اردویی راهیان نور شنبه اعزام خواهند شد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری ورامین در جلسه هماهنگی اعزام و بدرقه کاروان های راهیان نور گفت : برای پنجمین سال متوالی ، با بدرقه مسولین و خانواده های معظم شاهد ، جانباز و آزاده ، کاروان های اردویی راهیان نور شنبه اعزام خواهند شد.

در این جلسه که به میزبانی شهرداری ورامین و با حضور میثم هداوند میرزایی معاون فرهنگی سپاه پاسداران ورامین ، احمد صدرایی مسئول کانون بسیج مداحان ورامین و مجریان و فعالان اجرایی کاروان های راهیان نور برگزار شد ، علی عباسی طی سخنانی گفت : با عنایات خداوند متعال و استقبال گسترده علاقمندان فرهنگ ایثار و شهادت ، برای پنجمین سال متوالی ، اردوی راهیان نور برگزار می شود.
وی افزود ؛ با عنایت به فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله خامنه ایی مدظله العالی ، باید برای همیشه یاد و خاطره شهدا در فضای جامعه زنده نگهداشته شود و در این راستا با توجه به فرمایشات معظم له توشه سفر معنوی راهیان نور تجربه آموزی ، بصیرت و انوار الهیت است.
وی تصریح کرد : با توجه با استقبال گستره علاقمندان ، امسال نیز برای پنجمین سال متوالی ، اردوی راهیان نور از تاریخ ۹۶/۱۲/۲۶  لغایت ۹۷/۱/۱ برگزار خواهد شد.