احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
کاهش ۵۰ درصدی نرخ پایه بیمه شخص ثالث اتوبوس ،مینی بوس،ون و استیشن
کاهش ۵۰ درصدی نرخ پایه بیمه شخص ثالث اتوبوس ،مینی بوس،ون و استیشن
۱۴ آبان ۱۳۹۶
نسخه چاپی
کاهش ۵۰ درصدی نرخ پایه بیمه شخص ثالث اتوبوس ،مینی بوس،ون و استیشن
مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از کاهش 50 درصدی نرخ پایه بیمه شخص ثالث اتوبوس،مینی بوس،ون واستیشن درون شهری بر اساس مصوبه هیات وزیران خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهرورامین :حسن خانساریان مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین از کاهش ۵۰ درصدی نرخ پایه بیمه شخص ثالث اتوبوس،مینی بوس،ون واستیشن  درون شهری بر اساس مصوبه هیات وزیران خبر داد.

صبح امروز  حسن خوانساریان مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری ورامین در نشستی  با بهره برداران بخش خصوصی ابرگزار شد از موافقت هیات دولت با کاهش ۵۰ درصد نرخ پایه بیمه شخص ثالث ماشین های حمل و نقل عمومی درون شهری خبر داد و گفت:این پیشنهاد  توسط مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی های کشور در هیات دولت مطرح و پس از پیگیری به سرانجام رسید.
خوانساریان در ادامه با اشاره به اینکه پرداخت مبالغ اعلام شده برای بخش خصوصی  در حمل و نقل عمومی درون شهری غیر واقعی و غیر کارشناسی بود اظهار داشت: این مصوبه  با ابلاغ معاون رییس جمهور جهت اجرا به بیمه مرکز ی ابلاغ شده است.
حسن خوانساریان در ادامه از رییس هیات مدیره و مدیر عامل اتحادیه اتوبوسرانی های کشور به خاطر پیگیری مجدانه تقدیر و تشکر کرد و افزود:کاهش ۵۰ درصدی حق بیمه شخص ثالث برای زحمت کشان عرصه حمل و نقل درون شهری خبر بسیار امید بخشی است که می تواند باعث ایجاد انگیزش در ارائه خدمات دهی بیشتر به مردم عزیز شود.