شهرداری ورامین » کمک شهرداری ورامین برای ساخت جامعه القرآن کمک شهرداری ورامین برای ساخت جامعه القرآن – شهرداری ورامین
کمک شهرداری ورامین برای ساخت جامعه القرآن
۲۴ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
کمک شهرداری ورامین برای ساخت جامعه القرآن

به گزارش خبرنگار مهر، جشن گلریزان به منظور جمع آوری کمک های خیرین برای ساخت ساختمان جدید جامعه القرآن کریم شهرستان ورامین صبح پنجشنبه با حضور حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی مسئول جامعه القرآن کریم کشور، حجت الاسلام سید محسن محمودی امام جمعه موقت، سید حسین نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس و علی حیدریان شهردار ورامین در بیت الزهرا این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم خیرین شهرستان ورامین برای ساخت ساختمان جامعه القرآن کریم شهرستان مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال را تقبل کردند و شهرداری و شورای اسلامی ورامین نیز سنگ و یا سرامیک این ساختمان را بر عهده گرفت.

تلاش برای راه اندازی اولین مدرسه قرآنی در ورامین

همچنین در حاشیه این مراسم یکی از خیرین شهرستان ورامین برای اهدای زمینی به مساحت هزار متر مربع برای احداث مدرسه قرآنی به منظور تربیت نوجوانان و جوانان قرانی در ورامین پیشقدم شد.

به گفته حجت الاسلام سید مهدی طباطبایی مسئول جامعه القرآن کریم کشور در صورت اهدای زمین مورد نیاز در هر یک از شهرستان های کشور، خیرینی برای ساخت مدارس قرآنی وجود دارند که در صورت انجام کارهای لازم، می توان شاهد راه اندازی اولین مدرسه قرآنی شهرستان ورامین بود.

هزینه ۲۰۰ میلیون تومانی برای احداث ساختمان جامعه القرآن

سید مهدی احمدی در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت ساختمان جامعه القرآن کریم ورامین اظهار داشت: ساختمان جامعه القرآن کریم شهرستان ورامین در سال ۹۲ از سوی شورای اسلامی سوم به این موسسه تقدیم شد

مسئول اجرایی پروژه ساخت جامعه القرآن کریم ورامین افزود: در سال ۹۳ با حضور حجت الاسلام طباطبایی مدیر موسسه جامعه القرآن کریم کشور و آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی امام جمعه ورامین کلنگ احداث این پروژه بر زمین زده شد.

وی ادامه داد: خوشبختانه با مساعدت شهرداری و شورای شهر، جواز این ساختمان به صورت رایگان در اختیار جامعه القرآن کریم قرار گرفت که قدم بزرگی را در راه احداث این بنا برداشت.

تکمیل ساختمان جامعه القرآن به ۸۰۰ میلیون تومان بودجه نیاز دارد

احمدی اضافه کرد: تاکنون سفت کاری سه طبقه این ساختمان انجام و بیش از ۲۰۰ میلیون تومان برای این منظور با کمک خیرین و مسئولان هزینه شده است اما بر اساس تخمین متخصصین امر، برای تکمیل این ساختمان به ۸۰۰ میلیون تومان دیگر نیاز است که امید می رود خیرین شهرستان برای این منظور قدم بردارند.

وی عنوان کرد: ساختمان در حال احداث جامعه القرآن کریم ورامین در مجتمع ادارات و جنب اداره پست و سازمان تبلیغات اسلامی ورامین واقع شده است که از لحاظ مکان یابی در بهترین جای شهر قرار دارد.

گفتنی است افرادی که قصد دارند در ساخت ساختمان جامعه القرآن سهیم باشند، می توانند کمکهای مالی خود را به شماره حسابهای ۱۶۹۶ صندوق فاطمیه ورامین، ۱۱۹۰۹-۱۲۱۳صندوق حیدریها و شماره کارت ۶۲۸۰۲۳۱۴۰۹۵۲۰۱۲۸ بانک مسکن واریز کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
*لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:

۲ + ۲ =