پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین به مناسبت هفته دفاع مقدس و اربعین حسینی شهر ورامین به فرهنگ ایثار و شهادت مزین گردید
عملیات لکه گیری آسفالت توسط واحد سیار شهرداری ورامین از خیابان سمیه تا خیابان مسجد جامع
پیام بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین به مناسبت هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی
جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد .
جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد .
۱۷ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد .
خسرو زواره گفت : جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین با حضور اعضای این کمیته در ساختمان مرکزی شهرداری برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، دبیر کمیته امنیت اطلاعات شهرداری افزود : در این جلسه که یاسر هادیزاده معاون اداری و مالی ، اکبر کهزادی رئیس اداره حراست ، داریوش میرزایی رئیس اداره بازرسی و مومنی مدیر منطقه یک شهرداری حضور داشتند ، در خصوص اهداف تشکیل کمیته و موارد ضروری گفتگو و تبادل نظر به عمل آمد .

برپایه این گزارش ، وی ادامه داد : هدف این کمیته نظارت بر تولید ، توزیع و گردش اطلاعات و پیشگیری از ایجاد شکاف امنیتی و جلوگیری از راه های نفوذ در شبکه های درون سازمانی است .

مسئول واحد آمار و انفورماتیک شهرداری تاکید کرد : مباحث حفاظتی و امنیتی داده ها شامل حفاظت فیزیکی ، امنیت اطلاعات و داده های خام ، خرید و نصب ابزارهای امنیتی ، آموزش کارکنان شهرداری و فرهنگ سازی امنیت اطلاعات در دستور کار این کمیته قرار گرفته است .

زواره خاطرنشان کرد : مصوبات کمیته امنیت اطلاعات در راستای حفاظت و افزایش امنیت داده ها اجرا می شود و هر اقدامی در این خصوص باید با تصویب این کمیته به اجرا در آید .