شهرداری ورامین » جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد . جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد . – شهرداری ورامین
جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد .
۱۷ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
جلسه کمیته امنیت اطلاعات شهرداری ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، دبیر کمیته امنیت اطلاعات شهرداری افزود : در این جلسه که یاسر هادیزاده معاون اداری و مالی ، اکبر کهزادی رئیس اداره حراست ، داریوش میرزایی رئیس اداره بازرسی و مومنی مدیر منطقه یک شهرداری حضور داشتند ، در خصوص اهداف تشکیل کمیته و موارد ضروری گفتگو و تبادل نظر به عمل آمد .

برپایه این گزارش ، وی ادامه داد : هدف این کمیته نظارت بر تولید ، توزیع و گردش اطلاعات و پیشگیری از ایجاد شکاف امنیتی و جلوگیری از راه های نفوذ در شبکه های درون سازمانی است .

مسئول واحد آمار و انفورماتیک شهرداری تاکید کرد : مباحث حفاظتی و امنیتی داده ها شامل حفاظت فیزیکی ، امنیت اطلاعات و داده های خام ، خرید و نصب ابزارهای امنیتی ، آموزش کارکنان شهرداری و فرهنگ سازی امنیت اطلاعات در دستور کار این کمیته قرار گرفته است .

زواره خاطرنشان کرد : مصوبات کمیته امنیت اطلاعات در راستای حفاظت و افزایش امنیت داده ها اجرا می شود و هر اقدامی در این خصوص باید با تصویب این کمیته به اجرا در آید .