طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
گزارش برگزاری آئین تجلیل از خادمین موکب احباب الرضا(ع) شهرستان ورامین + تصاویر
گزارش برگزاری آئین تجلیل از خادمین موکب احباب الرضا(ع) شهرستان ورامین + تصاویر
۰۳ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش برگزاری آئین تجلیل از خادمین موکب احباب الرضا(ع) شهرستان ورامین + تصاویر
صبح امروز پنج شنبه سوم دی ماه 1394 و با حضور ریاست و اعضای شورای اسلامی شهر ، شهردار و معاونین و مدیران شهرداری ، مسئولین و همچنین جمعی از خادمین موکب احباب الرضا(ع) شهرستان ورامین ، مراسم تجلیل از عوامل و خادمین موکب احباب الرضا(ع) در سالن اجتماعات شهرداری ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهرورامین ، مهندس علی حیدریان در این مراسم ضمن تشکر از عوامل و خادمین موکب احباب الرضا(ع) گفت : به گفته زائران حسینی و مسئولین، این موکب یکی از بهترین موکب ها از نظر ارائه خدمات شایسته به زائران پیاده حرم حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بوده است .

شهردار ورامین افزود : خادمان این موکب با تحمل سختی ها و کمبودهای موجود به جهت ارائه ی خدمات مطلوب ، انگیزه ای به جز عشق به ساحت مقدس حضرت سیدالشهدا(ع) نداشته اند و هر کس به اندازه توان خود در برپایی این موکب دخیل بود .

وی ادامه داد : ان شاءالله به همت خیرین و مسئولین شهرستان قصدداریم تا اربعین سال بعد ، زمینی را در نزدیکی کربلا خریداری کنیم تا بتوانیم خدمات شایسته تری را نسبت به سال های گذشته به زائران پیاده حرم امام حسین(ع) ارائه نمائیم .

در ادامه این مراسم حجه الاسلام والمسلمین دکتر طاهری امام جمعه خیرآباد ورامین ضمن بیان تاریخچه ساخت حرم امام حسین(ع) از زمان دفن این امام همام تاکنون عنوان نمود : طبق فرموده ائمه اطهار(س) زیارت حرم حضرت سیدالشهدا(ع) ثواب حج عمره را دارد و امسال نیز شاهد حضور زائرانی از ۶۰ کشور دنیا اعم از شیعه و سنی در مراسم اربعین بودیم .

وی ادامه داد : یقینا کربلا منشا تحولات بشر خواهد بود و گرامیداشت اربعین زمینه ساز نابودی دشمنان اسلام من جمله رژیم صهیونیستی و گروههایی مانند داعش خواهد بود .

امام جمعه خیرآباد افزود : بنده به نمایندگی از مردم شهیدپرور ورامین از ریاست محترم شورا ، شهردار و کلیه خادمان موکب احباب الرضا(ع) تشکر می نمایم .

((ایجاد ستاد احباب الرضا(ع) مشارکت آحاد مردم شهیدپرور ورامین را به همراه داشت .))

مسئول موکب احباب الرضا(ع) و ریاست شورای اسلامی شهر ورامین در این مراسم ضمن تقدیرو تشکر از تمامی خادمین این موکب عنوان نمود : ارائه خدمات پذیرایی ، اسکان ، خدمات فرهنگی و خدمات جانبی با اعتبارات و هزینه هایی بوده است که عاشقان حسینی در شهرورامین پرداخت نموده اند و ان شاءالله گزارش مستندویدئویی موکب احباب الرضا(ع) به زودی در اختیار خادمان و سایر شهروندان گرامی قرارخواهد گرفت .

سیدرضا احمدی ضمن ارائه گزارش کوتاه از فعالیتها و اقدامات موکب احباب الرضا(ع) در ایام اربعین سیدوسالارشهیدان حضرت امام حسین(ع) افزود : با جلساتی که طی ماه های قبل از اربعین با مسئولین موکب داشتیم موفق شدیم خدمات بیشتری را نسبت به سال گذشته به زائران ارائه نمائیم و حتی الگویی برای موکب های دیگر باشیم .

وی تصریح نمود : رعایت مسائل بهداشتی و پذیرایی مناسب در تمام ساعات ، باعث متمایز شدن موکب احباب الرضا(ع) از بسیاری از موکب های دیگر بود .

احمدی همچنین پذیرایی ۲۲ نفر از خواهرانی که پا به پای برادران به ارائه خدمات به زائران پیاده می پرداختند را تحسین نموده و افزود : بسیاری از خواهران و برادران متقاضی ثبت نام در لیست خادمان موفق به حضور در موکب احباب الرضا(ع) نشدند اما یقینا نام آنها در بین خادمان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ثبت شده است .

وی ضمن تشکر از روسای ادارات و مسئولین شهرستان ورامین و خادمین موکب ابراز امیدواری نمود تا در سال های بعد با نیز با مشارکت نهادها و آحاد مردم ، خدمات بهتری به زائران اربعین حسینی ارائه شود .

شایان ذکر است در پایان این مراسم از ۲۲ نفر از خادمان این موکب توسط مسئولین حاضر با لوح سپاس تشکر و قدردانی به عمل آمد .

IMG_7567 IMG_7571 IMG_7572 IMG_7574 IMG_7577 IMG_7582 IMG_7597 IMG_7604 IMG_7615 IMG_7631 IMG_7635 IMG_7673 IMG_7666 IMG_7663 IMG_7652 IMG_7645 IMG_7682 IMG_7702 IMG_7708 IMG_7735 IMG_7709 IMG_7735 IMG_7730 IMG_7725 IMG_7721 IMG_7714 IMG_7745 IMG_7757  IMG_7776 IMG_7783  IMG_7835 IMG_7827 IMG_7814 IMG_7805

 IMG_7874