برگزاری نشست صمیمانه فرمانده بسیج ادارات با بهزاد داودی سرپرست شهرداری ورامین
اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در بلوارهای امام رضا (ع) و الغدیر
(( آگهي تجدید مناقصه عمومي ))
طرح بهداشت محله ای در تمام نواحی چهارگانه شهرداری ورامین انجام می شود
اجرای عملیات لگه گیری آسفالت معابر عمومی شهر توسط شهرداری ورامین شتاب بیشتری به خود گرفت
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
۳۰ دی ۱۳۹۴
نسخه چاپی
گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر
به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، صبح روز دوشنبه مورخ بیست و هشتم دی ماه 1394 مهندس علی حیدریان شهردار ورامین با هیات همراه خود ، از سازمان تاکسیرانی ورامین بازدید به عمل آورد .

برپایه این گزارش سید حسن حسینی نسب مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری در این بازدید ضمن تشکر از مهندس حیدریان در خصوص حمایت ها و پیگیری های لازم جهت ارتقاء سازمان تاکسیرانی ، گزارش اهم اقدامات و عملکرد ماه های اخیر این سازمان از جمله ” نوسازی و بازسازی ساختمان اداری ، راه اندازی سامانه پیامکی ، افتتاح و به روز رسانی وب سایت سازمان ، راه اندازی تلفن گویا و همچنین خرید کامپیتور ،پرینتر و تجهیزات مورد نیاز ” را ارائه نمود.
وی در این بازدید گفت : صدور کارتهای شناسایی رانندگان تاکسی که به تازگی از سوی مدیریت  حمل و نقل و ترافیک استانداری تهران ابلاغ شده در دستور کار مجموعه تاکسیرانی قرار گرفته است .
حسینی نسب ادامه داد : این کارتها به جهت شناسایی راننده و افزایش ضریب اعتماد شهروندان محترم در نظر گرفته شده و در مرحله تحویل و نصب در تاکسی ها میباشد.

در ادامه این بازدید مهندس حیدریان شهردار ورامین ضمن ابراز رضایت از عملکرد مدیریت و کارکنان سازمان تاکسیرانی شهرداری گفت : عملکرد خوب سازمان تاکسیرانی برای شهروندان ملموس بوده و همواره سعی شده تا با بررسی و رفع مسائل و مشکلات تاکسی داران عزیز ، زمینه خدمت رسانی منظم و شایسته به مسافران گرامی فراهم شود .
وی افزود : امیدواریم با کارشناسی های لازم در بودجه سال جدید ، بهبود وضعیت سازمان تاکسیرانی و همچنین رفاه حال رانندگان زحمتکش و شهروندان گرامی را شاهد باشیم .
شایان ذکر است در پایان این بازدید ، از مدیران و کارکنان سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین توسط مهندس حیدریان تقدیر و تشکر به عمل آمد .

2

گزارش بازدید مهندس علی حیدریان از سازمان تاکسیرانی شهرداری ورامین+تصاویر

2453187