شهرداری ورامین » رئیس شورای شهر ورامین تأکید کرد : لزوم اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام ورامین رئیس شورای شهر ورامین تأکید کرد : لزوم اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام ورامین – شهرداری ورامین
رئیس شورای شهر ورامین تأکید کرد : لزوم اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام ورامین
۰۷ شهریور ۱۳۹۵
نسخه چاپی
رئیس شورای شهر ورامین تأکید کرد : لزوم اتمام پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سیدرضا احمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران جنوب تهران اظهار کرد: اعضای شورای اسلامی شهر در آخرین سال خدمت‌گزاری خود در دوره چهارم، مصمم به پیگیری و نظارت جدی بر اجرای پروژه‌های شهری و عملکرد مجموعه شهرداری هستند.

وی تأکید کرد: دغدغه‌های گوناگونی در یکایک اعضای شورای اسلامی شهر برای احقاق حقوق شهروندان عزیز وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تأکید بر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام از جمله احداث پل امام رضا(ع)، کمربندی جنوبی شهر و همچنین اجرای پروژه احداث پل زیرگذر ۱۵ خرداد،راههای دسترسی تا زمان احداث آن،پل ها و زیرگذرهای درطول مسیر اشاره کرد .

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین ادامه داد: خادمان مردم در دویست و چهل و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر در ارتباط با آماده‌سازی راه‌های دسترسی تا زمان تکمیل پروژه احداث پل زیرگذر امام رضا(ع) و ضرورت تسهیل عبور و مرور مردم تأکید کردند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ورامین تصریح کرد: اجرای این پروژه به درخواست مسؤولان و مدیران شهر و به جهت رفاه حال شهروندان عزیز، طی مدت زمان پیش بینی شده صورت خواهد پذیرفت.

وی عنوان کرد: تمام تلاش و هماهنگی‌های لازم با شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی را به کار خواهیم بست تا بتوانیم با تکمیل این پروژه در موعد مقرر راه مواصلاتی کارخانه قند، روغن‌کشی و کهریزک هموار شود.

احمدی افزود: برای اهمیت کار و تأکید اعضای شورای اسلامی شهر بر تسریع روند اجرای پروژه و همچنین جلسات متعدد مسؤولان شرکت راه‌آهن با کارشناسان ترافیک شهرداری که تصویب نتایج این جلسات در صحن شورا را در پی داشت، اعضای شورای اسلامی شهر بر اجرای این طرح توسط شرکت مربوطه طبق مصوبه مذکور و عدم تغییر راه‌های دسترسی، نظارت جدی خواهد داشت.

رئیس شورای اسلامی شهر ورامین در ادامه ضمن تشکر از حیدریان شهردار و معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار برای برگزاری جشن‌های شب مهتابی در طول تابستان سال جاری گفت: مدیران و کارکنان این معاونت هر پنج‌شنبه و جمعه تا پاسی از شب در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر  به اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی از جمله اقامه نماز جماعت، ارائه خدمات مشاوره رایگان توسط حجت‌الاسلام‌والمسلمین فاطمی‌منش کارشناس مذهبی صدا و سیما، سخنرانی مذهبی، اجرای سرود و تواشیح و برنامه‌های سرگرم‌کننده ویژه نوجوانان و جوانان می‌پرداختند که باعث ایجاد نشاط و شادابی و همچنین افزایش معرفت دینی در شهروندان عزیز شد.

شایان ذکر است در جلسه امروز شورای اسلامی شهر ورامین ، حاضران در خصوص مسائلی از جمله ” رسیدگی به وضعیت تاکسی داران مسیر ورامین-شوش ، پرداخت به موقع حقوق کارکنان شهرداری، لکه گیری آسفالت معابر شهری و همچنین اطلاع رسانی شایسته گزارش جلسات شورا به شهروندان ” به گفتگو و تبادل نظر پرداختند .