تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان با حضور استاندار تهران ، مدیران ارشد شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر ورامین
پیام تبریک سرپرست شهرداری ورامین به محسن منصوری استاندار جدید تهران
برگزاری آئین تجلیل از آتش نشانان نمونه شاغل و بازنشسته شهرداری ورامین
گزارش تصویری جشن شب های مهتابی پارک آزادگان ورامین
گزارش تصویری جشن شب های مهتابی پارک آزادگان ورامین
۳۰ مرداد ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش تصویری جشن شب های مهتابی پارک آزادگان ورامین
همزمان با ایام 26 مرداد سالروز ورود آزادگان عزیز به میهن اسلامی ، جشن گرامیداشت این ایام به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ، سپاه پاسداران ناحیه شهرستان ورامین و کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر و با عنوان شب های مهتابی در پارک آزادگان ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این مراسم که بنا به تاکید مهندس علی حیدریان شهردار از ساعت ۱۹ الی ۲۴ روزهای پنج شنبه مورخ بیست و هشتم و بیست و نهم مرداد ماه ۱۳۹۵ و با حضور محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار ، محسن ممیزی رئیس و مدیران اداره روابط عمومی و آموزش شهرداری ، علی عباسی معاون فرهنگی و اجتماعی ، جمعی از مدیران شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر برگزار شد ، برنامه های متنوعی اجرا گردید .

برپایه این گزارش در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آزادگان هشت سال دفاع مقدس ، غرفه های صنایع دستی و بازی های کودکان و نوجوانان برپا و همچنین هنرمندان مطرح صدا وسیما به اجرای برنامه های متنوع و شاد پرداختند .

شایان ذکر است در این برنامه ها محمد صمدی سرپرست حوزه شهردار ضمن تبیین اهمیت نشر فرهنگ اسلامی ، از عوامل اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی از جمله جشن شب های مهتابی در سطح شهر قدردانی نمود .

 01 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19.5 19 20 21 22 23 24 25 26