شهرداری ورامین » گزارش تصویری حضور سید حسین هاشمی استاندار ، مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین استان و شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران گزارش تصویری حضور سید حسین هاشمی استاندار ، مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین استان و شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران – شهرداری ورامین
گزارش تصویری حضور سید حسین هاشمی استاندار ، مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین استان و شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران
۱۱ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش تصویری حضور سید حسین هاشمی استاندار ، مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین استان و شهرستان در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، سید حسین هاشمی استاندار تهران در روز شنبه همزمان با دومین روز از هفته ناجا در مراسم صبحگاه مشترک نیروی انتظامی ویژه شرق استان تهران در شهرستان ورامین که مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین استان و شهرستان نیز حضور داشتند ، گفت : مناطقی از استان تهران با داشتن ۴۵۰ هزار نفر جمعیت حتی فاقد یک تخت بیمارستانی بوده و از داشتن آب شرب سالم و بهداشت محروم است و رفع این مشکلات نیازمند توجه همه مسئولان از جمله نمایندگان مجلس است.
وی گفت: براساس قانون، طرح جدیدی نمی توان در استان تهران تصویب کرد و تلاش می شود به واسطه سفرهای استانی رئیس جمهوری و تلاش مسئولان عالیرتبه نظام، طرح های جدید مصوب و بسیاری از مشکلات این استان برطرف شود.
استاندار تهران افزود: با تعامل سازنده دستگاه قضایی و توجه آیت الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه، سفرهای استانی مسئولان قضایی به مناطق مختلف استان تهران صورت گرفت و دستاوردهای مهمی از این میان نصیب شهرستان ها شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های دشمنان نظام گفت: دشمنان قسم خورده نظام که از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای نابودی انقلاب به کار گرفتند، چاره ای جز مذاکره با ایران مقتدر نداشتند.
استاندار تهران اظهار کرد: مکتب جمهوری اسلامی از قیام امام حسین (ع) درس گرفته و در این مکتب تسلیم در برابر ظلم معنی ندارد و نمود آن در هشت سال دفاع مقدس بود که رزمندگان اسلام اجازه ندادند حتی یک وجب از خاک ایران اسلامی به دست دشمن بیافتد.
هاشمی افزود: ایران اسلامی از موقعیت راهبردی حساسی در منطقه برخوردار است و با وجود آن که تمام کشورهای همسایه در آتش مشکلات و مسائل داخلی می سوزند و مردم آنها درگیر جنگ هستند، ایران با وجود تمام تلاش های استکبار، از امنیتی پایدار برخوردار است چرا که مردم ، مهمترین پشتوانه این نظام در تمام دوران بوده اند.
وی تأکید کرد: مردمی که در انتخابات اسفندماه سال گذشته حضوری حداکثری داشتند و در صحنه هایی نظیر راهپیمایی روز قدس و ۲۲ بهمن ، حضوری با صلابت دارند هیچ گاه دست از پشتیبانی نظام برنداشته و اجازه نمی دهند که هیچ دشمنی به کشور آسیب وارد کند.
استاندار تهران لازمه حفظ اقتدار نظام را وحدت کلمه اعلام و اظهارکرد: رهبر معظم انقلاب همواره به وحدت میان آحاد جامعه تأکید کرده اند تا در کشور تفرقه و دو قطبی به وجود نیاید چرا که دشمنان نظام همواره تلاش دارند که وحدت جامعه را خدشه دار کنند.
وی تصریح کرد: امروز وحدت جامعه اسلامی باعث شده که ایران سیاست های خود را بدون هراس و لکنت زبان در جهان مطرح کرده و از دستاوردهای عظیم انقلاب حراست کند.
وی با اشاره به نتایج مذاکرات ایران با کشورهای ۱+۵ گفت: مذاکرات ایران در خصوص پرونده هسته ای در تاریخ دیپلماسی دنیا بی نظیر بود و این که امروز در مناظره دو کاندیدای ریاست جمهوری مدام نام ایران مطرح است نشان از عزت، توان و اقتدار ایران اسلامی دارد .
وی تصریح کرد: دشمنان قسم خورده نظام که در حوزه های مختلف مقابله با ایران اسلامی با شکست مواجه شدند ، به رویکرد مقابله اقتصادی با ایران روی آوردند و با اعمال تحریم هایی ناجوانمردانه که در طول تاریخ بی سابقه بود تلاش کردند در صفوف به هم فشرده مردم خلل وارد کنند.

1 2 4 5 6 7 8 9 99 999 9999