شهرداری ورامین » گزارش تصویری راهپیمایی مردم و مسئولین شهر ورامین در روز 13 آبان (سالروز استکبارستیزی) گزارش تصویری راهپیمایی مردم و مسئولین شهر ورامین در روز 13 آبان (سالروز استکبارستیزی) – شهرداری ورامین
گزارش تصویری راهپیمایی مردم و مسئولین شهر ورامین در روز ۱۳ آبان (سالروز استکبارستیزی)
۱۵ آبان ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش تصویری راهپیمایی مردم و مسئولین شهر ورامین در روز ۱۳ آبان (سالروز استکبارستیزی)

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مردم انقلابی و همیشه در صحنه دیار ۱۵ خرداد از ساعات اولیه صبح روز پنج شنبه خود را مهیای حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳ آبان کردند و با در دست داشتن پوسترها و اعلامیه هایی، انزجار خود را از آمریکای جنایتکار بیان داشتند.

برپایه این گزارش ، راهپیمایان پس از عبور از خیابان شهدای ۱۵ خرداد، در مقابل گلزار شهدای گمنام اجتماع کرده و ضمن تجدید میثاق با آرمان های شهیدان انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس ، بر ادامه راه شهیدان و امام شهدا تأکید کردند.

سردار ناظری فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران نیز اجتماع شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان ورامین گفت : فریاد مرگ بر آمریکا منطق جمهوری اسلامی در مبارزه با استکبار جهانی است.
سردار عبدالرضا ناظری افزود: به فرموده امام راحل، روز سیزده آبان و تسخیر لانه جاسوسی به عنوان انقلاب دوم ملت ایران، آغاز شکست هیمنه آمریکا بود.
وی اظهار کرد: در بررسی تاریخ ایران، همواره رد پای آمریکا در دشمنی با کشور به چشم می خورد که نمونه آن را می توان در اعمال تحریم های ظالمانه ، حمایت از صدام در جنگ تحمیلی، حمایت از منافقین و امروز نیز در پیدایش گروه های تروریسی داعشی مشاهده کرد.

 2 3 4 5 6 7 8 9 99 999