شهرداری ورامین » گزارش تصویری مراسم راهپیمایی باشکوه مدافعین حریم خانواده در ورامین گزارش تصویری مراسم راهپیمایی باشکوه مدافعین حریم خانواده در ورامین – شهرداری ورامین
گزارش تصویری مراسم راهپیمایی باشکوه مدافعین حریم خانواده در ورامین
۲۴ تیر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش تصویری مراسم راهپیمایی باشکوه مدافعین حریم خانواده در ورامین

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این مراسم که به همت کمیته صیانت از عفاف و حجاب برگزار شد ، مدافعین حریم خانواده مسیر میدان امام حسین(ع) تا میدان امام خمینی(ره) را طی کردند.

در طول مسیر راهپیمایی مدافعین حریم خانواده، مردم ورامین با سر دادن شعارهایی خواستار گسترش و توسعه فرهنگ عفاف و رعایت حجاب از سوی آحاد مردم شدند.

مدافعین حریم خانواده در ورامین در این مراسم تأکید کردند که دیار ۱۵ خرداد همواره پرچمدار دفاع از ارزش ها و اصول اسلامی بوده و باید در زمینه عفاف و حجاب نیز در کشور مانند نگینی بدرخشد.

تجمع در حوالی میدان امام خمینی(ره) شهرستان ورامین نیز از دیگر برنامه های اجرایی در تجمع مردمی مدافعین حریم خانواده بود که با حضور صدها نفر از فعالان فرهنگی و مردم دیار ۱۵ خرداد برگزار شد.

حضور زنان و بانوان در مراسم تجمع مدافعین حریم خانواده در ورامین یکی از نکات بارز این مراسم بود و نشان می داد که بانوان این خطه همچنان پاسدار ارزش های اسلامی هستند.

شرکت دختران و کودکان با حجاب برتر در کنار جمعی از مسئولان و نیروهای نظامی و انتظامی نیز بر شور تجمع مردمی مدافعین حریم خانواده در ورامین افزوده بود.

بسیج خواهران ورامین در تجمع مردمی عفاف وحجاب و مدافعین حریم خانواده با صدور بیانیه ای اعلام داشتند در این برهه حساس از زمان که استکبار با تمام قوا حیا و عفت بانوان را مورد تهاجم خود قرار داده است، ما مردم دیار ۱۵  خرداد که  امروز نگین درخشانی در دفاع از حرم اهل بیت (ع) با تقدیم شهدایی چون حیدری، گودرزی، ثامنی و شهدای سرافراز فاطمیون داریم، امیدواریم دغدغه های فرهنگی خود را نه تنها با حرف بلکه با عمل به منصه ظهور برسانیم.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 99 999 9999 99999 999999