شهرداری ورامین » گزارش برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور محمد حسین مقیمی قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور گزارش برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور محمد حسین مقیمی قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور – شهرداری ورامین
گزارش برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور محمد حسین مقیمی قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور
۱۱ مهر ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان با حضور محمد حسین مقیمی قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، محمد حسین مقیمی عصر شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان ورامین با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر روی موضوع اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعاتی است که از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی مورد تأکید قرار گرفته است.

قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور افزود: دولت یازدهم نیز با توجه به تأکیدات رهبری در این زمینه، قرارگاه ستاد اقتصاد مقاومتی را تشکیل و معاون اول رییس جمهور نیز به عنوان رییس آن تعیین شد.

وی با اشاره به دستاوردهای قرارگاه ستاد اقتصاد مقاومتی ادامه داد: قرارگاه ستاد اقتصاد مقاومتی، بیش از ۱۰۰ مصوبه را برای رفع تولید و کمک به حل مشکلات در این حوزه تصویب کرده است.

مقیمی با تأکید بر توجه دولت به بخش هایی نظیر بهداشت و درمان یادآور شد: دولت قدم های خوبی را در حوزه بهداشت و درمان برداشته و با بیمه شدن ۱۱ میلیون ایرانی، هزینه های درمانی که از سوی مردم پرداخت می شود، کاهش یافته است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش مردم ورامین در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی تأکید کرد: باید زمینه خدمت رسانی و حل مشکلات مردم این منطقه فراهم شود.

معاون سیاسی وزیر کشور با اشاره به درخواست مردم و مسئولان شهرستان ورامین برای ابلاغ فرمانداری ویژه این شهرستان گفت: ارتقای یک منطقه به فرمانداری ویژه نیازمند پنج ویژگی بوده که شهرستان ورامین چهار ویژگی را دارا است و تلاش می شود تا این درخواست مردم محقق شود.

وی متذکر شد: باید با برگزاری جلسات متعدد، مشکلات و درخواست های مردم شهرستان ورامین در حوزه هایی نظیر راه اندازی صدا و سیمای شهرستان های استان تهران، حل مشکل حریم شهرستان ها و ساخت مصلای مناسب پیگیری شود .

1 2

1 1898