طرح ساماندهی صنوف و مشاغل مزاحم شهری با هماهنگی دستگاه های مرتبط برگزار می شود
احداث کانال بتنی جهت جلوگیری از آب گرفتگی میدان امام حسین (ع) تا بلوار معلم
برگزاری اولین نشست شورای پایگاه بسیج شهید علی تاجیک شهرداری ورامین
تجلیل شهرداری و شورای اسلامی شهر از سوی فرماندهی سپاه ورامین
مزین شدن شهر ورامین به فرهنگ استکبار ستیزی توسط اداره روابط عمومی شهرداری ورامین در آستانه سالروز حماسه تاریخی ۱۳ آبان
گزارش مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک در پارک آزادگان ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار +تصاویر
گزارش مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک در پارک آزادگان ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار +تصاویر
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
نسخه چاپی
گزارش مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک در پارک آزادگان ورامین با حضور مهندس علی حیدریان شهردار +تصاویر
مراسم گرامیداشت روز جهانی زمین پاک با حضور مهندس علی حیدریان شهردار ، مسئولین شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر و مسئولین شهرستان و با همت سازمان مدیریت پسماند شهرداری و اداره محیط زیست شهرستان در پارک آزادگان شهر ورامین برگزار شد .

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان شهردار در این مراسم ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن سالروز رحلت جانگداز حضرت زینب(س) و تشکر از مسئولین به جهت برگزاری این مراسم گفت : مهم ترین مسئله در خصوص گرامیداشت روز زمین پاک ، فرهنگ سازی شایسته در بین آحاد مختلف جامعه علی الخصوص در سنین کودکان و نوجوانان می باشد .

وی خطاب به معلمان و مربیان حاضر در مراسم بیان نمود : معلمان عزیز ، می بایست ضرورت و اهمیت حفظ محیط زیست را در کلاسهای درسی برای دانش آموزان تبیین کنند .

مهندس حیدریان تاکید نمود : در هر شبانه روز حدودا ۲۰۰ تن زباله توسط کارگران زحمتکش شهرداری از سطح شهر ورامین جمع آوری می شود که در صورت آموزش لازم به خانواده ها و فرزندان عزیزشان ، شهرداری آمادگی تفکیک زباله از مبدا را دارد .

وی تصریح نمود : یک شرکت ، آمادگی خود جهت دریافت ۱۰۰۰ تن زباله سطح شهر و تبدیل آن به انرژی برق و آب را اعلام نموده که در صورت تصویب طرح فوق، توسط شورای اسلامی شهر و تخصیص ۳۰هکتار زمین به آن شرکت ، می توانیم یکی از معضلات مهم در سطح منطقه را تبدیل به فرصت نمائیم .

مرادی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری ورامین در این مراسم ضمن تشکر از حضور مهندس علی حیدریان شهردار و دیگر مسئولین شهرستان و همچنین برخی اقدامات و عملکرد اخیر سازمان مدیریت پسماند شهرداری گفت : آمادگی لازم را داریم تا با همکاری ارگانهای نظیر سازمان محیط زیست و آموزش و پرورش ، فرهنگ سازی مناسب درخصوص ساماندهی دفن زباله های شهری و داشتن محیط شهری عاری از هر آلودگی را در بین شهروندان گرامی نهادینه کنیم .

وی خاطر نشان کرد : امیدواریم بتوانیم با همکاری خانواده ها ، معلمان دلسوز و شهروندان گرامی طرح تفکیک از مبدا زباله ها که در اصل همان طلای کثیف هستند ، بهره لازم را ببریم و با احداث کارخانه بازیافت ،شاهد محیط زیستی سالم تر و اشتغال زایی جوانان عزیز منطقه باشیم .

شایان ذکر است در پایان این مراسم از تعدادی از معلمان و دانش آموزان حاضر توسط مسئولین شهرداری، شورا و مسئولین شهرستان با اهدای هدایایی ، قدردانی به عمل آمد .

99999 999999 9999999 99999999

99999999999

9999999999999 9999999999999999999 99999999999999999999999999999999999