۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلاید » وسط
  • شناسه : 352
  • ۳۰ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۲:۲۲
  • 39 بازدید
  • ارسال توسط :

یک مدیر باید با تفکر بسیجی خود را خدمتگزار مردم بداند

شهردار ورامین گفت: یک بسیجی باید خود را خدمتگزار مردم بداند و با توجه به سخنان رهبری  برای حل مشکلات مردم و توسعه و پیشرفت کشور گام های موثری را بردارد ظهر امروز علی حیدریان در دیدار با سرگرد حقیقت رییس سازمان بسیج اصناف سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به توجه شهرداری ورامین به […]

شهردار ورامین گفت: یک بسیجی باید خود را خدمتگزار مردم بداند و با توجه به سخنان رهبری  برای حل مشکلات مردم و توسعه و پیشرفت کشور گام های موثری را بردارد

ظهر امروز علی حیدریان در دیدار با سرگرد حقیقت رییس سازمان بسیج اصناف سپاه سیدالشهدا استان تهران با اشاره به توجه شهرداری ورامین به موضوعات فرهنگی اظهار داشت: شهرداری ورامین تلاش دارد تا با ارزش های ناب اسلامی را در سطح جامعه با استفاده از ابزارها و برنامه های مختلف گسترش دهد.

شهردار ورامین افزود: همه مسئولان قبل از اینکه خود را یک مدیر بدانند باید به عنوان یک بسیجی در وسط میدان باشند و با توجه به موضوعات فرهنگی و دینی، زمینه گسترش و تعمیق ارزش های اسلامی را در جامعه فراهم آورند.

وی ادامه داد: یک بسیجی باید خود را خدمتگزار مردم بداند و با توجه به سخنان رهبری مبنی بر عزم ملی و مدیریت جهادی، مانند هشت سال دفاع مقدس با مدیریت جهادی برای حل مشکلات مردم و توسعه و پیشرفت کشور گام های موثری را بردارد.

حیدریان اضافه کرد: امروز دشمنان انقلاب اسلامی به وسیله امواج ماهواره تلاش دارد تا اعتقادات نسل جوان و نوجوان کشور را نشانه برود و در این راستا همه سئولان و مدیران در همه رده ها وظیفه دارند تا با توطئه های غرب در جهت سست کردن اعتقادات آینده سازان ایران اسلامی مقابله کنند.

سرگرد حسن حقیقت رییس بسیج اصناف سپاه سیدالشهدا استان تهران نیز در این دیدار از اجرای طرح جهادی به منظور حل مشکلات مردم در ادارات و نهادهای خدمت رسان نظیر شهرداری ها و فرمانداری ها خبر داد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*