۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » وسط
  • شناسه : 325
  • ۲۱ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
  • 31 بازدید
  • ارسال توسط :

۱۰۰۰ شاخه گل به بانوان محجبه ورامینی اهدا شد

همزمان با روز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، هزار شاخه گل از سوی شهرداری ورامین به بانوان محجبه این شهرستان اهدا شد. به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز و همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر، یکهزار شاخه گل از سوی شهرداری شهر ورامین در میان بانوان و زنان محجبه […]

همزمان با روز میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س)، هزار شاخه گل از سوی شهرداری ورامین به بانوان محجبه این شهرستان اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز و همزمان با میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن و مادر، یکهزار شاخه گل از سوی شهرداری شهر ورامین در میان بانوان و زنان محجبه ورامینی توزیع شد.

علی حیدریان در حاشیه این مراسم و در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: شهرداری شهر ورامین به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و به منظور تجلیل از بانوان، زنان و مادران انقلابی و غیرتمند ورامینی تصمیم به توزیع بیش از یک هزار شاخه گل میان این آنان کرد.

شهردار ورامین افزود: با مشورت های صورت گرفته، شهرداری ورامین به این نتیجه رسید که این حرکت فرهنگی و تبلیغی می تواند علاوه بر پاسداشت میلاد باسعادت حضرت زهرا(س)، زمینه گسترش فرهنگ عفاف و حجاب و حضور بیشتر بانوان در فعالیت های فرهنگی را به همراه داشته باشد.

وی با اشاره به ابراز رضایت بانوان ورامینی از این حرکت تبلیغی ادامه داد: بانوان ورامینی نیز از برگزاری این حرکت تبلیغی ابراز رضایت کرده و آن را حرکتی در جهت تعمیق و گسترش ارزش های والای اسلامی و دینی بیان داشتند.

این مسئول عنوان کرد: این برنامه با همکاری ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان ورامین و در مسیرهای ورودی بانوان به پایگاه های نماز عبادی-سیاسی جمعه صورت گرفت.

حیدریان اضافه کرد: بانوان ورامینی از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ایران همواره در کنار انقلاب اسلامی، امام و رهبری قرار داشتند و به خوبی به نقش خود در قبال حفظ آرمان های نظام اسلامی عمل کردند به طوری که تقدیم بیش از ۱۴۰۰ شهید توسط مادران این خطه نمونه بارزی از تربیت درست بانوان دیار ۱۵ خرداد دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*