شهرداری ورامین » ۳۵۱ نفر توسط شهرداری ورامین به اردوی راهیان نور اعزام شدند ۳۵۱ نفر توسط شهرداری ورامین به اردوی راهیان نور اعزام شدند – شهرداری ورامین
۳۵۱ نفر توسط شهرداری ورامین به اردوی راهیان نور اعزام شدند
۲۹ فروردین ۱۳۹۵
نسخه چاپی
۳۵۱ نفر توسط شهرداری ورامین به اردوی راهیان نور اعزام شدند

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، مهندس علی حیدریان با اشاره به عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی اظهار داشت: عزت و اقتدار امروز ایران اسلامی مرهون خون مطهر شهداست و باید همه مسئولان و دستگاه های مختلف برای توسعه فرهنگ شهید و شهادت تلاش کنند.

شهردار ورامین افزود: یکی از برنامه هایی که می تواند در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی هر چه بیشتر نسل جوان با فرهنگ دفاع مقدس موثر باشد، بازدید از مناطق عملیاتی است.

وی ادامه داد: شهرداری ورامین طی سال های اخیر همواره به صورت ویژه و توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری، اقدام به برگزاری اردوی راهیان نور کرده است.

حیدریان با اشاره به تعداد افراد اعزام شده به اردوی راهیان نور توسط شهرداری ورامین اضافه کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده، ۳۵۱ نفر از شهروندان ورامینی پس از انجام ثبت نام، توسط شهرداری ورامین به مناطق عملیاتی اعزام و با ایثار و فداکاری رزمندگان این مرز و بوم آشنا شدند.

وی بیان داشت: شهرداری ورامین حمایت از برگزاری اردوهای راهیان نور را با جدیت دنبال کرده و قطعا در آینده نیز شاهد اعزام تعداد دیگری از شهروندان به این مناطق خواهیم بود.