شهرداری ورامین » ۴ جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد ۴ جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد – شهرداری ورامین
۴ جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد
۲۳ اسفند ۱۳۹۳
نسخه چاپی
۴ جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد

شهردار ورامین با اشاره به برنامه شهرداری ورامین برای خدمت رسانی بهتر به رانندگان در ایام نوروز گفت: چهار جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی حیدریان در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به تلاش شهرداری ورامین برای استفاده از تمام ظرفیت های جایگاه های سی ان جی در ایام نوروز اظهار داشت: شهرستان ورامین تا چندماه گذشته به دلیل برخی مشکلات موجود و عدم رعایت قرارداد توسط پیمانکاران بخش خصوصی با مشکل تعطیلی و کمبود جایگاه سی ان جی مواجه شده بود.

شهردار ورامین افزود: این پیمانکاران به تعهدات خود در زمینه پرداخت مبالغ گاز دریافتی به شرکت گاز عمل نکرده و همین امر سبب قطع شدن گازهای این جایگاه ها شده بود و در نهایت خود شهرداری ورامین با برگزاری جلسه با شرکت گاز استان تهران، برای حل این مشکل تصمیمات لازم را اتخاذ کرد.

وی ادامه داد: پس از برگزاری جلسات متعدد مسئولان شهرداری ورامین با شرکت گاز ورامین و استان تهران، این بدهی تقسیط و فعالیت جایگاه های سوخت در این شهرستان از سر گرفته شد که نقش مهمی را در کاهش مشکلات شهروندان ایفا می کند.

حیدریان اضافه کرد: برای استفاده شهروندان از جایگاه های سی ان جی در ایام نوروز برنامه های ویژه ای از سوی شهرداری ورامینی پیش بینی شده است و این برنامه ها در آستانه عید نوروز عملیاتی خواهد شد.

وی با اشاره به برنامه شهرداری ورامین برای خدمت رسانی بهتر به رانندگان و شهروندان ورامینی در ایام نوروز گفت: چهار جایگاه سی ان جی ورامین شبانه روزی شد

این مسئول یادآور شد: همه جایگاه ها از هم اکنون به صورت شبانه روزی برای ارائه خدمت به همشهریان آماده می باشند و کارکنان جایگاه های سوخت گاز در سه شیفت کاری مشغول انجام وظیفه هستند.