شهرداری ورامین » آخرین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال 1394 برگزار شد آخرین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال 1394 برگزار شد – شهرداری ورامین
آخرین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۴ برگزار شد
۲۶ اسفند ۱۳۹۴
نسخه چاپی
آخرین جلسه شورای اسلامی شهر ورامین در سال ۱۳۹۴ برگزار شد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین ، در این جلسه سید رضا احمدی رئیس شورا ضمن تشکر از زحمات اعضای شورا در سال جاری به جهت حضور منظم در جلسات و پیگیری شایسته امور شهری و همچنین گرامیداشت یادوخاطره شهدای دفاع مقدس علی الخصوص شهدای عملیاتهای خیبر و والفجر و کربلای۵ ، گفت : پیشاپیش فرارسیدن سال جدید را تبریک عرض نموده و امیدواریم عملکردمان در سال ۹۴ به صورتی بوده باشد که مردم از ما راضی باشند و بتوانیم در سال جدید برنامه ریزی و عملکرد بهتری داشته باشیم .

وی افزود : امسال خدمات بسیاری در سطح شهر انجام شد که جا دارد از دوستانمان در مجموعه شهرداری علی الخصوص مهندس حیدریان شهردار محترم که با وجود تمام مشکلات و کمبود اعتبارات ، پیگیر جذب اعتبارات استانی برای اجرای پروژه ها بود ، تقدیر و تشکر کنیم .

احمدی ادامه داد : عملیات روکش آسفالت خیابان ها ، جدول گذاری معابر و احداث میادین جدید ، تنها گوشه ای از خدمات شهرداری در سال ۹۴ بود و امیدواریم اگر ایراداتی در فعالیتها مشاهده شده ، در سال جدید این اشکالات مرتفع شده و خدمت رسانی به شهروندان بهتر از گذشته و به نحو شایسته صورت بگیرد .

تمام توان خود را به کار بستیم تا از لحاظ عمرانی ، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی رضایت شهروندان گرامی را جلب نمائیم .  

دراین جلسه مهندس علی حیدریان شهردار ورامین نیز ضمن تشکر از دلسوزی و همکاری های اعضای شورای اسلامی شهر در خصوص بررسی دقیق و تصویب لوایح شهرداری گفت : امیدوارم علیرغم مشکلات مالی موجود سال ۹۴ که تقریبا گریبانگیر بسیاری از شهرداری های منطقه بود ، توانسته باشیم رضایت مردم شهیدپرور ورامین را جلب نموده باشیم .

وی افزود : تمام توان خود را به کار بستیم تا از لحاظ عمرانی ، خدمات شهری و فرهنگی و اجتماعی رضایت شهروندان گرامی را جلب نمائیم .

شهردار ورامین ادامه داد : بسیاری از شهرداری ها در سال جاری برای پرداخت حقوق کارکنان خود نیز دچار مشکلات عدیده ای بودند که الحمدلله شهرداری ورامین با وجود کمبود اعتبارات ، حقوق کارکنان عزیز را در موعد مقرر پرداخت می نمود .

مهندس حیدریان گفت : امیدواریم سال جاری ، سال خوبی برای مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد و بتوانیم رضایت شهروندان عزیز را جلب نمائیم .

در ادامه ، فتح اله فرجی نایب رئیس شورا و عضو ستاد هماهنگی برگزاری آیین تشییع نمادین حضرت زهرا(سلام ا..علیها) در این جلسه از حضور پرشور مسئولین و مردم شهیدپرور در مراسم عزاداری و تشییع نمادین دخت نبی اکرم حضرت زهرا(سلام ا..علیها) تقدیر و تشکر نمود .

شایان ذکر است در این جلسه ، حاضران در خصوص نامه های رسیده از شهرداری به گفتگو و تبادل نظر پرداخته و رسیدگی به عمل آوردند .