۞ رهبر معظم انقلاب اسلامی:
انتخابات صرفاً تکلیف نیست بلکه حق مردم است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » گزارش خبری » وسط » ویژه ها
  • شناسه : 7573
  • ۲۲ تیر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۰
  • 31 بازدید
  • ارسال توسط :

آزمون آمادگی جسمانی پرسنل سازمان آتش نشانی ورامین برگزار شد

بهنام کرمانی سخنگوی سازمان آتش شهرداری از برگزاری آزمون آمادگی جسمانی در سازمان آتش نشانی ورامین خبرداد

به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری وشورای اسلامی شهر ورامین، بهنام کرمانی سخنگوی سازمان آتش نشانی  شهرداری ورامین گفت: آزمون آمادگی جسمانی پرسنل سازمان آتش نشانی برگزار شد

کرمانی افزود کلیه پرسنل آتش نشانی شیروان با انجام عمليات ورزشي و آمادگي جسماني با شركت در رشته هاي ورزشي تعيين شده از جمله بررسي استقامت قلبي و عروقي به معرض ارزيابي گذاشتند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی با تاکید بر اينكه آزمون مذکور هر دو ماه يك دفعه براي سنجش ميزان آمادگي جسماني و عملياتي آتش نشانان ، به منظور ارتقاء سطح توانمندي آنان باید برگزار شود خاطر نشان کرد: آمادگي جسماني از جمله ويژگيهاي آتش نشانان است كه همواره بايد در سطح استاندارد و مورد قبول باشد تا آنها بتوانند در اجراي ماموريتهاي محوله، عمليات امداد و نجات را بهترين شكل و در كمترين زمان ممكن انجام دهند.
کرمانی گفت با تأکید بر استمرار این تست ها به صورت دوره ای، بیان داشت: هدف از برگزاری این تست؛ سنجیدن میزان آمادگی جسمانی پرسنل شاغل در واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی و برنامه ریزی هدفمند برای ورزش و آمادگی جسمانی آتش نشانان می باشد.
وی افزود این تست هر چند وقت یکبار برای کلیه پرسنل تکرار می شود و همچنین برنامه های ورزشی مدونی نیز در طول سال برای آتش نشانان برنامه ریزی شده است.
تست آمادگی جسمانی آتش نشانی ورامین در دو، دراز و نشست،شنا، حمل خاموش کننده های دستی، پارالل و بارفیکس برگزار شد
در پایان افراد برتر به ترتیب بهترین آمادگی جسمانی را در آیتم های مختلف ثبت کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*